GTA 5 : Problem przy uruchomieniu


(mrspaula) #1

Podczas uruchamiania gry ładowanie nagle się zatrzymuje pojawia się niebieski ekran ( jak na zdjęciu) jest on przez kilka sekund a potem następuje reset komputera. Wcześniej Gta zawsze uruchamiało się normalnie nie było żadnych błędów. Wie ktoś może o co chodzi lub miał ktoś taką samą sytuację i udało mu się to naprawić ??? Z góry dzięki za pomoc !


(Seba228215) #2

Masz problem z uszkodzonym sterownikiem ati coś. Spróbuj (najszybciej) wsadzić nośnik z systemem i zbutować go. I do momentu zainstaluj system i jak pojawi się obraz z partycjami anuluj instalację i uruchom ponownie. Powinno się naprawić teoretycznie.


(mrspaula) #3

Dzięki ale chyba sama i tak nie wiele zdziałam ;d Da się może jakoś łatwiej to rozwiązać?


(LORDEK) #4

Najpierw ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Nie wiem jaką masz kartę, dlatego ściągnij odpowiednie stąd. Następnie usuń aktualne sterowniki karty graficznej, a po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najświeższe, które wcześniej pobrałaś. Jeżeli problem się powtórzy to zainstaluj GPU-Z, odpal przez włączeniem gry i w zakładce “Sensors” zaznacz “Log to file”. Uruchom grę, jak wywali utworzony plik z GPU-Z prześlij tutaj, zobaczymy jakie temperatury. Najgorszy scenariusz to padająca grafika, bądź zasilacz.