Gta 5 - spadki fps'ów

Witam otóż mam problem z gta 5. Ostanio kupiłem kartę graficzną amd radeon hd 8570 2gb. Sformatowałem system zainstalowałem sterowniki karty graficznej wszystko cacy. Zaistalowałem Gta 5 i tu już pojawia się problem pierwsza misija z tym napadem jakoś nie było lagów nagle jak jest misja z Franklinem to gra zaczeła się zacinać i mam straszne spadki fpsów w online też.

Specyfikacje:
cpu: Intel Core 2 Duo 3.16GHz
gpu: amd radeon hd 8570 2gb
płyta główna: Gigabyte GA-EP45-DS3R
ram: 6gb
zasilacz: 350w
dysk hdd: 1t (na nim jest gra)

Jeśli ktoś wie czemu tak się dzieje proszę o komentarz.
Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Komputer jest STARY, no i zaczynamy:

  • Ram 6 GB ujdzie jeszcze :wink:
  • Core 2 Duo - 2 rdzenie- za mało, musiałbyś wrzucić na pokład Quada, jeżeli płyta obsługuje, koszt do 50 zł.
  • “karta graficzna” na granicy… (w " " napisane, bo lepsza w netbookach jest grafika, także mam nadzieję, ze więcej jak 50-100 zł nie dałeś).

…i zasilacz, nie jestem zasilaczowym faszystą, ale jeżeli jest on tak samo młody jak reszta zestawu + dodatkowo jeszcze noname, to istnieje spore ryzyko na uszkodzenie, lagów raczej nie powoduje, ale awarię-pożar, może.

Problem typowo techniczny: za słaby sprzęt….

czyli ni chu*a nie pójdzie ?

Nie licz na to, że pójdzie.

Na obecnym zestawie raczej nie, możesz spróbować wymusić 640x480 z poziomu Windowsa, ale wiele to nie da. Temu komputerowi brakuje mocy, Quad 8200 jest za grosze, jeżeli płyt współgra, zasilacz uciągnie, to bym rozważył. Bez 4 rdzeni, nawet tak archaicznych, w nic praktycznie nie pograsz dzisiaj.

intel core 2 duo słaby lepiej kup quada bo ma 4 rdzenie