GTA 5 Windows 10 problem

bo na 2 dysku mam 7 ale ten dysk no chodzi jak by nie mógł

i było 50% zużycia

Na filmiku masz GTX 760 2GB. Ty masz 6670 1GB. Znikające tekstury niestety będą częścią Twojej gry. Procesor i dysk są naciskane, bo gra nie ma gdzie upchać tekstur i przy gorszej wydajności masz znikające tekstury. Naprawdę ledwo się mieścisz w minimalnych wymaganiach, a dodajmy do tego, że GTA miało wiele aktualizacji od czasu premiery. Pomyśl o rozbudowie komputera o nowy procesor i Grafikę.

CPU:

GPU

Proponuję takie rozwiązanie gdyż nie wiem ile miałbyś budżetu, jak masz mocny zasilacz i jaką płytę główną.

Nie wiem też w jakiej konfiguracji masz pamięć RAM, ale warto by było wymienić ją na 2x4 GB dla dual Channel - teraz to masz jakąś hybrydę.

dobra przypomniałem se jeszcze coś gdy miałem gt520 1gb to nie było takich problemów

po zainstalowaniu win 7 i teksturki nie znikają i teraz jest problem czy da się wymusić kartę by dawała 99% bo mam taki lekki stutering podczas jazdy

Oczywiście że się da:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Hokus pokus, czary mary, do portfela zaglądamy,
i za pińćset złotych i5-2500 i GTXa760 mamy.
:grin:

Myślałeś że ze zmianą systemu dostaniesz kopa w grze czy jak?
Musisz uświadomić sobie ze komp jest tak wydajny jak najsłabszy jego element.

Wymusić nie wymusisz bo karta i tak daje z siebie wszystko tylko Ty tego nie widzisz, gdyż program się buguje i widzisz 0% wykorzystanie. Druga sprawa, procesor. Szerze to ta i3 powinna dać sobie radę na najniższych ustawieniach graficznych w “stałych” 60 FPS’ach, nie wykluczając dropów.