GTA 5 Windows 10 problem

witam jeżeli w złym dziale napisałem to przepraszam. Mam problem z grą gta 5 podczas szybkiej jazdy zaczynają mi znikać tekstury oraz procesor zużywany jest w 99%
Moja specyfikacja
i3-2100 3.1ghz
Radeon HD6670 GDDR5 1gb
7gb ram ddr3 1333Mhz

A zna minimalne wymagania gry?

  • Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom 9850 2.5 GHz.
  • 4GB pamięci operacyjnej.
  • NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB.
  • 65 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
  • Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 10.
  • Windows Vista / 7 SP1 / 8 / 8.1 64-Bit.

no spełniam

Stary CPU Q6600

Twoja karta graficzna jest zbyt słaba. Miewałem tak w różnych grach z 40% lepszym GTS450. Zresztą 2 rdzeniowa i3 drugiej generacji też nie jest demonem prędkości.

Serio? Radeon HD6670 GDDR5 1gb VS Gigabyte GT430 1GB DDR3

Ukończyłem GTA V w 71% Nie miałem problemu z Gigabyte GT430 1GB DDR3 i5-3470, 8GB ram DDR3 1600MHz i z Q8300, 8GB ram 800Mhz, GPU w/w więc to nie wina karty graficznej bo da radę.

To JEST wina karty. Tekstury nie mają gdzie się ładować więc naprzemiennie są wywalane stare i ładowane nowe, a jak za szybko się to dzieje to mamy efekt zanikania tekstur. Rozwiązaniem może być obniżenie ich jakości i rozdzielczości. Jeżeli to nie pomaga to wymiana karty. Skoro to się dzieje podczas szybkiej jazdy to raczej są to tekstury. Jeszcze można ewentualnie zapytać czy plik wymiany jest włączony w systemie. Gra może być jak najbardziej płynna, nawet z dziurami w teksturach.

Gra zainstalowana na HDD czy SSD?

HDD dobra wytłumaczcie mi jakim cudem tu działa dobrze https://youtu.be/HkCdIJ2bAmY

Procesor nieco lepszy ma od Twojego.

Ale na i3 2100 inni grają normalnie

Zapodaj fotkę ustawień graficznych na jakich grasz w GTA V

to i tak nie robi różnicy czy ustawie na wysokie czy na niskie i tak będę miał te znikające teksturky z ścinkami

Powiem tak, mam stary komputer z i3 2120, nieco lepszy niż Twój i GTX 660, problemów żadnych nie ma, ale racja podczas szybkiej jazdy procesor nie daje już sobie rady i troszeczkę blokuje kartę, ale żadnych takich problemów nie uświadczyłem pomimo, że różnica w taktowaniach to tylko 200mhz.

GTX 660 jest dużo lepszy…

Wiem o tym, ale tutaj bardziej zwróciłem uwagę na CPU.

No, ale 0,2 GHz zawsze chociaż minimalnie podnosi bottleneck cap, więc rzadziej będzie zmulał, GTX będzie wyrabiać więc nie będzie znikać obraz, a z tego co rozumiem to autor możliwe, że planuje grać na wysokich ustawieniach “bo to przecież żadna różnica”.

spróbuję na tym samym dysku zainstalować 7 i spróbować odpalić

Nie ma sensu instalacja, ale próbuj.