GTA dziwne sterowanie

Włanczam GTA SA i co zauważam: wszytkie klawisze sterujące sa odwrócone :o tj. asdw działają na odwót a mało tego jak wsiadam do samochodu to zamiast kamery za samochodem to mam ja przed maską samochodu :o i młało tego nie moge obracać kamerą jak to miało miejsce do tychczas. Kiedy chodze po ulicach to nie moge spojrzec od góry i na dół tylko na boki a jak wciskam zbliżenie w broni to koleś mi sie odraca do tyłu zamiast celowac do przodu :o POMÓZCIE - reset usawień kalwiszy nic nie pomaga ew. jak ktos moze to niech mi prześle swój plik ustawień sterowanie domyślne, grafa na max 800x600x16.

Wejdź w Moje Dokumenty -> GTA San Andreas User Files i usuń gta_sa.set, potem ustaw jak Ci pasuje ;] lub (może nie zadziałać) Options -> Controller Setup -> Restore Defaults

tak tez robiłem i nic nadal to samo :frowning: (w innych grach jest ok)

Złączono Posta : 31.07.2005 (Nie) 21:22

juz sobie poradziłem - zresetowałem kompa i no problem :slight_smile:

Mam problem brat pozmieniał mi klawiszologię w gta sa (wersja angielska ), odinstalowanie gry i ponowne jej zainstalowanie nic nie dało, proszę o pomoc. #-o

Oj to poważna sprawa… jak ktoś mógł pozmieniać klawiszologie… Wejdź w Moje Dokumenty -> GTA San Andreas User Files i usuń savy.