Gta iii

Chciałem Was się zapytać czy GTA III (nie Vice City) pójdzie (i żeby chodziła w miarę płynnie) na moim kompie? Mój komp: Pentium III 500 MHz, 64 MB RAM i Riva TNT2 32 MB RAM Apache? Jeśli by chodziła, ale bardzo się cięła, to może znacie jakieś programy, żeby zmniejszyć jej wymagania czy coś podobnego. Z góry wszystkim serdeczne dzięki :smiley:

ja w GTA 3 grałem, na Duronie 800, 128 MB i Rivie TNT2 32 MB, i cieła się dość często, ale jak się uparło można było pograć, detale na minimum i niska rozdzielczość i jakoś szło

karta przynajmniej 64mb i ramy 256 mb i można bedzie pograć

A co do programów przyśpieszających grę to popatrz TUTAJ

Będzie cieło jak … o ile wogóle się uruchomi.

Będzie działać ja na swoim poprzednim 433Mhz grałem i o dziwo przeszłem,

nie wiem ale to chyba nie odczucie lecz VC ma mniejsze wymagania…

bo ma mniejsze wymagania!

Witam!! Nie pograsz kolego. Ja na Celku 400Mhz i GF2MX400 mialem klopoty. Pozdro

Będzie mógł pograć i to płynnie , na minimalnych detalach, przy niskiej rozdzielczości i dużej przestrzni wolnego miejsca na dysku C - systemowym… tylko jest małe ale, do płynności wyżej opisanej nie jestem pewny czy wystarczy 64 ramu, ale na tym forum w przedziale gry Ktoś napisał, że Gta Sa działa Mu płynnie na 128mb ramach. Tak więc jeśli Sa działa i to płynnie na 128 ramach to gta 3 takze powinno działać przy 64 ramach. Pozdrawiam :slight_smile:

Ale zmniejszanie wymagań sprzętowych programów jest moim zdaniem nielegalne.

O czym Ty mówisz? :?