GTA IV - B. porysowana płyta

Witam.

Mój 2 letni brat wpadł do mojego pokoju pod moją nieobecność i dorwał się do moich płyt z grami. Zaatakował GTA swoimi mleczakami. Płyty nie nadają się do niczego. Skąd można dostać same płyty od GTA IV (do na szczęście książeczki, pudełko i paragon przetrwały)?

Z góry dzięki za pomoc.

szukaj na allegro

jesli twoj braciszek uszkodzil swoimi zebami tylko powloke plyty a nie scieszke to plyte mozna naprawic. sbrobuj zeszlifowac powierzchnie plyty bardzo drobnym papierem sciernym (2000) i wypoleruj pasta polerska.

Jesli chodzi o wersję dla PC, wystarczy że ściągniesz obraz płyty, masz oryginał więc tym samym masz prawo do backupu na własny użytek… w przypadku konsoli patrz post kolegi wyżej.

A nie lepiej nabyć z Allegro preparat wypełniający rysy ? bo wiesz nie wszyscy wiedzą jak używać papieru i pasty polerskiej.

Płyta pękła do połowy więc najlepsza próba uratowania na nic się nie zda. Backup płyty mogę zrobić od kolegi ale jakim programem oszukać SecuROM?

Zrób obraz za pomocą programu Alcohol52% i nagraj to na płytkę jako dane!! np. programem ImgBurn .Nie wykonasz kopii 1:1 będziesz zmuszony do grania z tego obrazu z wirtualnego napędu Alcohola i ukrycia tego napędu za pomocą ACID.

Możesz też pobrać grę z STEAM i wpisać swój klucz(nie wiem czy tak można)

W steam próbowałem wpisać mój klucz ale nie działa.

Z tym obrazem popróbuje później.

Edit: Niestety nie mogę oszukać SecuROM.

Edit2: Gdzieś mi się obiło o uszy że jest oryginalny no-dvd crack wydany od Securoma lecz nie link na ich stronie już nie działa. Czy ktoś wie skąd to można pobrać?

Jak zwykle producenci gier za wszelką cenę starają się ułatwić życie uczciwym użytkownikom.

Aby zrobić obraz programem Alcohol należy wybrać profil Securom-w opcjach emulacji mieć odhaczone RMPS i ignoruj typ nośnika.W opcjach dodatkowych odhaczyć wszystko.Prędkość odczytu x8.Jeśli podczas odczytu nie pojawią się żadne błędy to gra powinna działać z obrazu.Dużo zależy też od nagrywarki.Dobrze jest też instalowanie gry z obrazu-ja zawsze tak robię,jeśli gra ma cdCheck to ‘‘pamięta’’ z jakiego nośnika/napędu została zainstalowana i z innego napędu po prostu się nie uruchomi.Dodatkowo programy emulujące są blacklistowane trzeba więc wtedy ukryć napęd programem ACID(w Alcoholu od v.1.8) lub YASU w pr.daemon tools.

GTA4 nie posiadam ale podobno po którymś patchu działa bez płyty.