GTA IV błędy

Czy u was też tak jest że czasami dogrywa grafikę i wtedy “latają” samochody lub jest czarna cała droga, albo np. jedziecie samochodem nic nie ma a nagle w coś uderzacie i po chwili pojawia się np. betonowy murek ??

Tak, niestety tak jest. Nie przejmuj się. Nic nie poradzisz.

ja tak nie mam, jaką masz konsolę

x360 z kwietnia tego roku

W dniu 18.05.2008 , o godzinie 18:04 został dopisany post przez radek8

czy to może być od tego że posiadam tą konsolę ale bez dysku twardego ?? bo wyczytałem na jakimś innym forum że właśnie przez ten brak dysku tekstury się tak ładują

To może być powód bo jak masz twardziela to się całość na niego wgra a wiadomo że HD chodzi szybciej nić DVD. To jest moja opinia mogę się mylić.

a czy wogóle to jest prawda że jak jest dysk twardy to wtedy nie ma takich błędów ?? miał ktoś może taką możliwość sprawdzenia, jeśli tak to napiszcie czy trzeba mieć ten dysk

To nie jest wina DVD, ja tez gram z płyty i takich problemów nie mam.

to od czego to może być ??

winą raczej jest tutaj brak dysku tw, tutaj masz porównanie gry z dyskiem a bez niego

http://www.youtube.com/watch?v=4_e6NZJ-APs

Ale sobie stworzyliście temat tabu. Wiadomo, że te błędy występują tylko w połączeniu z nieoryginalną, samodzielnie wypalaną płytą.

Mylisz sie. Problem tutaj tkwi, tak jak koledzy wyżej piszą, w braku HDD przez założyciela tematu. Tak sie składa, że podczas gry, konsola kopiuje sobie kilka potrzebnych plików na HDD konsoli, a w trakcie gry sobie je wczytuje… Dlatego posiadacze konsoli z dyskiem nie mają problemów z zanikaniem tekstur.

Oryginał GTA IV chodzi dobrze także na Arcade bez dysku.

W przypadku kopii dysk rzeczywiście po jakimś czasie pomaga, tak jak mówiłeś:

Znalazłem ostatnio ciekawy błąd, mianowicie na północy Dukes, na lewo od gry w rzutki jest stara fabryka czy coś takiego. Jest przed nią plac pełen wszelakiego złomu. I właśnie tam możemy często zobaczyć wyjeżdżające z niego samochody, jakby to była ulica, chociaż nic tamtędy nie jeździ.

P.S. To jest koło Unique Jump

Mi chodzi normalnie na moim PC.