Gta IV - brak misji do zrobienia

wykonałem misje dla dwayne’a, zabiłem playboya x i z tego co wiem, powinna teraz do mnie dzwonić mallorie, tymczasem nic się nie dzieje, nie mam żadnych misji do zrobienia, nikt nie dzwoni. co robić? z tego co wyczytałem powinienem mieć teraz misje od Elizabety “have a heart” i “babysitting” od Derricka, ale nic nie mam. nikt nie dzwoni gra się zatrzymała w miejscu

Idź na randkę, popij z Jacobem, pograj w rzutki z Romkiem itp. :smiley: Polataj sobie helikopterkiem xD A miałeś już misje od U.L Paper ? Jak nie to zadzwoń do Michelle, a ona później do ciebie oddzwoni.

miałem tylko jedną misje od UL Paper. jeździłem już po mieście, piłem w romanem, spałem tak żeby parę dni minęło i nikt nie dzwoni…

Misji jest 91- może padła komórka albo trzeba zasilić konto #-o

mogę dzwonić do wszystkich, tylko że nikt nie odbiera (chyba że do jakiś pubów, barów itd), u każdego jest poczta głosowa, do mnie nikt nie dzwoni i nie mam żadnych misji.

Z tą komórką to był żart :stuck_out_tongue: A tak poważnie to jaką ostatnio przeszedłeś misję?- ja gry nie mam( nie kręcą mnie te klimaty) mam opis to zerknę , może coś wyczytam.

The Holland Play

Mogę ci przesłać mój zapis gry. 32 % Misje do wykonania od Francisa McReary, PAckie McReary, U.L PAPER itp. A w wiadomościach nie masz żadnych misji >?

Misja 50(Playboy x)-masz załatwić Dwayne’a.Gdy wyjdziesz z mieszkania,będziesz musiał odczekać jakiś czas nim dostaniesz telefon.W tym czasie możesz wykonać inne zadanie. Po pewnym czasie zadzwoni Dwayne,który poprosi o to samo.Zabicie Playboya da ci nową kryjówkę,a jak zabijesz Dwayna dostaniesz 25000$. Po telefonie Dwayna znowu musisz odczekać,znowu telefon od Playboya i musisz zdecydować kogo chcesz załatwić.

Ja z kolei proponuje wycieczkę do kafejki internetowej. Nie pamiętam w jakim momencie aktywowały się misje związane z transportem aut dla Brucie’go, ale jeżeli masz już odblokowaną tą opcję znajdziesz w swojej skrzynce internetowej e-mail który aktywuje tą misje. Do trudnych one nie należą więc bez problemu je zaliczysz a być może wtedy gra “pójdzie do przodu” i doczekasz się jakiegoś telefonu.

czy czasem save z gta nie jest przypisany do konta windows live?

no właśnie jest, save od kogoś nie działa

miałem zrobione 35%, zrobiłem format, i chciałem dalej na nim grać, to go gra nie widziała

dalej nic :confused:

Ja mam ten sam problem wykonałem 59,01 % misji a teraz nie mam nic  wykonałem kilka pobocznych ale gdzie są te główne ?? co jest grane już tak pare dni ?

Co trzeba zrobić po zabiciu playboy X jak się nie ma misji ;>?

mam taki problem z misja u Romana przeszyłem do 9.07% i teraz mam ostatnia misje u Romana w ® jak jadę w nią autem to najpierw gadają se po angielsku a potem mnie przenosi do obcego domu i pisze jeszcze dodam dla pewności ze ta misja jest taka ze roman siedzi w koszu a potem jakiś gość go zabiera i przewozi go do garażu co to za misja i co cza w niej zrobić pomóżcie bo siedzę nad tym już 2 dni i nie umiem tego przejść bo pisze po English ???proszę???

no to polecam stronę uwaga GTAPOLSKA