GTA IV czego brak a co jest >?

Witam od niedawna posiadam grę GTA IV …według mnie gra jest naprawdę rozbudowana ale nie można latać samolotami ;/ co według mnie jest dużym brakiem ale jest wiele innych opcji które można tam robić i piszcie w tym temacie jakich atrakcji dostarcza ta gra ??? a co wam sie nie podoba, czego brakuje :slight_smile:

Od kiedy samochodami się lata? Chyba na kodach lub modyfikatorach-dziecinada.I z tego powodu że gra jest bardziej realistyczna to jej nie kupisz?

Jak dla mnie czworka jest strasznie monotonna, zeby nie powiedziec nudnawa. Swiat w grze faktycznie zrobiony jest super ale z drugiej strony tez szybko sie nudzi. Nie powiem ze ta czesc GTA jest zla, ale jednak jest dla mnie rozczarowaniem. Duzo bardziej podobalo mi sie San Andreas- w to gralem ponad poltora roku, a nawet i teraz lubie sobie to czasem zainstalowac i po prostu pojezdzic, polatac czy porobic jeszcze cos innego. GTAIV na pewno nie daje takiej frajdy i sadzac po tym ze grania w Lost and Damned mam dosyc juz po drugiej misji, zaden dodatek tego juz nie zmieni.

Czekam na GTA5, moze to im bardziej wyjdzie.

samochodami ?? haha kolego najpierw przeczytaj temat i post moj nastepnie się wypowiadaj bo nie widzę w moim temacie cos na temat latania samochodami czy tez to że mam zamiar kupic tą grę bo jak napisałem na początku jestem juz jej posiadaczem :slight_smile: poprostu mnie rozp… tacy znawcy ;p