[GTA IV]Games for Windows Live-ciągła aktualizacja programu

Witam.

Na początku powiem, że szukałem odpowiedzi w Internecie na moje pytanie, ale nie znalazłem żadnego konkretnego rozwiązania - być może źle szukałem, no ale nie ważne.

Z GTA IV wszystko jest w porządku, ale mam problem z Games for Windows Live. Wiadomo, że na początku trzeba się zalogować do tej usługi i to właśnie czynię. Następnie wyświetla się info o pobieraniu profilu i zaraz kolejne info bodajże o uaktualnieniu wcześniej wspomnianej usługi. Pasek staniu pobierania dochodzi do końca i okno znika. Za chwilę ponownie ukazuje się info o konieczności zalogowania się, więc wpisuję dane i znowu jest komunikat o pobieraniu profilu. I po chwili znowuż pojawia się okno z informacją o aktualizacji GFWL. I tak w kółko Macieju…

Czy to może być coś z profilem na GFWL? Próbowałem instalować tego update’a ręcznie, instalowałem patche, ale to wszystko na nic. No i żeby nie było - grę mam oryginalną, prosto ze Stanów.

Szczerze mówiąc mam już tego dość, twórcy tak spaprali sprawę z GTA IV, że po prostu powinni się schować na najbliższe dziesięciolecia w jakieś podziemia i w ramach zadośćuczynienia za tak spapraną robotę, winni stworzyć coś niebywałego, co zachwyciłoby wszystkich graczy na całym świecie :slight_smile: Swoją drogą Mafia II wygląda świetnie i to ona zapewne prześcignie serię GTA, bo zapowiada się naprawdę rewelacyjnie, poza tym powoli wchodzi na rynek i gracze są w większości zachwyceni, więc twórcy chyba naprawdę się postarali :slight_smile:

Pozdrawiam i będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

kuba_xp , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978

Zastosowałem się, choć nie bardzo wiedziałem jaki konkretnie dać tytuł.

Chyba trochę naciągana ta interwencja, co? :wink:

Ja bym proponował zainstalować patche ręcznie (czyli każdy po kolei aż do 1.0.7.0)

Cóż ja też mam ten sam problem tylko że z DOW 2 więc to ten debilny windows live i chyba wiem czemu tak jest ale nie znam rozwiązania

To chyba dlatego że mam WINDOWS 7x64 czy ty go też masz? Jeśli tak to chyba mamy problem z windowsem :oops: :oops: :oops: