GTA IV-gdzie przechowywane są save'y?

Witam

W jakim folderze gry GTA IV są przechowywane save’y?

Pozdrawiam

C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames

Tu

Pierw wejdź w mój komputer -> narzędzia -> opcje folderów -> widok -> pokaż wszystkie ukryte pliki -> ok

Niestety nie mam czegoś takiego ;-/

Gra zainstalowana:

C:\Gry\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV

Musisz mieć, pierw po prostu zaznacz pokaż wszystkie ukryte pliki. Nazwa użytkownika to oczywiście Twoja nazwa jaką wpisałeś podczas pierwszego uruchomienia systemu.

Toniak a jak nazywa się twój save? To może wezmę wyszukaj i znajdzie bo może mam gdzieś indziej :confused:

C:\Documents and Settings\Toniak\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames\user_e00000a83a2fa2e8

Tu jest a nazywa się: SGTA412

A ile on waży u Ciebie ?

1,88MB

Witam, kto ma oryginał GTA IV?? Bardzo bym prosił o save za 40%, bo zrobiłem format, a save mi się skasowały i teraz muszę znowu od początku przechodzić grę, jak ktoś by mógł wysłać save za 40% gry to bym był wdzięczny, bo własnie tyle gry przeszedłem, zanim zrobiłem format.

zapomniałem napisać w poprzednim poście, bardzo bym prosił o kontakt na GG - 9061061

Witam

Mam gta4 ale nie mogę sava zrobić bo nie mogę się zalogować na windows live

ja mam taki problem że po zrobieniu formata i wgraniu save’ów do tego folderu gra mi ich nie wykrywa. Czemu? Może dlatego że wcześniej miałem konto offline a teraz mam online.

a gdzie są te savy w Viście? bo zrobiłem formata z xp na viste i tamte savy skopiowałem ale teraz nie ma gdzie ich wkleić bo nie ma czegoś takiego jak dane aplikacji, czy documents & settings w viście.

Witam, przybywam z odsiecza dla wszystkich tych którzy mają problem z wgraniem save’ow do GTA IV. Sam miałem ten problem i postanowiłem poszperac w necie i znalazłem. Pierwsza rzeczą którą trzeba zrobic to odpalić gre zrobic pierwszą misje i zapisać, nastepnie wychodzimy z gry wklejamy nasze save’y do tej lokalizacji C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames (musimy mieć zaznaczoną opcje pokaz ukryte pliki i foldery), nastepnie ściągamy programik o nazwie „XLive Wrapper” np. stąd http://www.gtavision.com/index.php?sect … ad&id=1285 kopjujemy 2 pliki bez pliku tekstowego do folderu z grą uruchamiamy CopyXLiveResources.exe dajemy TAK, odpalamy gre i znowu dajemy TAK. Uruchomi nam się gra dajemy LOAD wczytujemy nasz save a nastepnie zapisujemy gre tak jak to zawsze robiliśmy. I od tej pory możemy się cieszyć nowymi save’ami. PAMIETAJCIE ŻEBY ZAPISAC GRE (i z tego zapisu odpalać) PO WCZYTANIU Z NASZEGO SAVE’A BO INACZEJ BĘDZIE WAM KOLYSALO KAMERKA. U mnie wszystko smiga ze az miło pozdrawiam.

Witam,

tu poprawny link, podany wyżej przez CzuBeQ ,

http://www.gtavision.com/index.php?sect … ad&id=1285

tu jeszcze inna porada odnośnie zapisów:

http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=49073.msg673491

R.

Witam.

Pobrałem grę GTA 4 i działa bez problemów. Mam windowsa Vistę, lecz na tym kompie nie mam jeszcze neta. Gdy chcę zapisać grę wyświetla mi się jakiś komunikat że muszę się zalogować w xlive. Nie wiem co robić. Dam plusika za pomoc.

Musisz stworzyć konto offline.

BTW. Jeżeli masz GTA na płycie i pobrałeś z neta to nie jesteś piratem ale jeżeli nie masz GTA na płycie to Piractwo nie jest tu tolerowane.

Mam GTA na płycie i z neta. A jak to konto stworzyć bez internetu??

Podczas pierwszego uruchamiania gry wszystko jest czarno na białym napisane.

No dzięki wszystko elegancko działa :wink: