Gta iv - Hostile Negotiation - problem z misją

Witam!

Mam oryginalne gta iv i mam problem z misą Hostile Negotiation w której Nico musi uratować Romana z jakiegoś opuszczonego budynku… oczywiście ja wspaniały rozwalam wszystkich wrogów i przychodzi moment by zabić pana przetrzymującego Romana. I tu pojawia się problem… nie mogę go za nic zabić… strzelam mu head shoot’a ze snajperki nawet a on nic… jak wale z kałacha to Roman umiera… Więc pytam się… jak zastrzelić tego gościa? Próbowałem już z sześć razy i nie mogę jej przejść…

ja nic nadzwyczajnego nie robiłem :slight_smile:

wpadłem z uzi i powybijałem wszystkich :slight_smile:

a tego ostatniego kolesia wzięłem z kałacha prosto w bańke w odpowiednim momencie :slight_smile:

kiedy jego łeb nie pokrywał sie z łbem romana :stuck_out_tongue:

musisz wycelować porządnie w tego porywacza i masz tylko 3 strzały

tylko że on od razu mi się chowa tam zabić Romana po pierwszym strzale, a jak wale z strzelby to zawsze roman pada bo to jest dość nieprecyzyjne… szkoda, że nie można wtedy zapisać gry… a tak zawsze muszę wszystkich od nowa zabijać… jakiś to problem nie jest bo są słabi, ale mi się nie chce…

teraz tak sobie myślę, że to jakiś błąd na dysku czy coś… odinstalowałem gta z dysku i zobaczę jak idzie z samej płyty…

edit:

już sobie poradziłem… po odpaleniu gry z samej płyty wszystko poszło oki…pewnie przy instalacji pojawił się błąd… potem na nowo zainstalowałem i znowu się dało… mówię tutaj o wersji na xboxa 360 :wink: