GTA IV i ATI 4850 jak działa

Jak dałeś 10 tysięcy lub więcej za komputer to się nie dziwię.

wie moze ktos jak wyłączyc cienie?? bo ciagle mi migaja i troche przeszkadza to w grze… lub czy jesyt jakas mozliwosc by zrobic zeby one nie migałby? jakos je ustawic? mam radka 4850 i xp mial moze ktos z tym problem i go rozwiązal?

Shadow Density ustaw na 0.

Na nowsze gierki starczy.

próbowalem oczywiscie nic :frowning:

No to trzeba będzie czekać na patcha.

zainstalowanie tych nowych sterownikow beta pomoglo:) owiele lepiej teraz smiga gierka polecam wszystkim jak ktos ma tego radka (4850) i jakis problem z grafika to by zainstalowali sobie te sterowniki lub poczekali do srody na oficjalne jeszcze lepsze sterowniki:)

ej czyli nie brac Radeona HD 4870 1GB/256BIT?? jaki GForce pod GTA IV, Crysis. NFS Undercover[full detal]??:slight_smile:

ile masz funduszy ?

Ktoś próbował to?:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=379664

9800 GTX najlepiej.

Bierz 4870, nie słuchaj fanbojów nv. Jesli koniecznie chcesz coś od zielonych o podobnej wydajności bierz gtx260 Core 216 bądź gtx280.

I wice wersa fanboju radka. :stuck_out_tongue:

Heh jakis czas temu bylem posiadaczem niesfornego 88GT (o którym zresztą pisałem tutaj na forum) teraz wszedłem w posiadanie 4850 i mam rozumiec ze przez samo posiadanie dajmy na to procka AMD staje się fanbojem tej właśnie firmy? :wink: Napisalem fanbojów bo co niektorzy polecali w tym wątku kupno 9800GTX zamiast 4870 co jest dla mnie kpiną :slight_smile:

Ja Gram na GeForce 8400 GS i dziala na średnich detalach dobrze.Mam slaby procek bo pewnie jak bym miał lepszy to dzialalo bez zarzutu.

U mnie działa na radku na Viscie na maksymalnych najlepszych ustawieniach :slight_smile: Tez mam 4870 i uwazam ze jest to jedna z najlepszych kart :slight_smile:

Czasami komputer może być za dobry dla gry ja tak miałem z Hard Truck 18 wheels of steel