GTA IV i LiveID

Może już był ten temat ale nic nie znalazłem . Kupiłem dzisiaj oryginalne GTA IV . Zainstalowałem , zrobiłem konto na Social Club i Games for Windows . Powiązałem konta . Wchodzę do gry . Chce zapisać stan gry i wyskakuje okienko logowania Games For Windows Live . Ok . Loguje się . Pobieranie danych o końcie … I wyskakuje błąd , że Połączenie z usługą Windows Live nie jest możliwe , ponieważ LiveID należy do regionu który nie jest obsługiwany . ■■■ . Czytałem , że Windows Live nie obsługuje Polski i chciałem podać się za amerykanina , ale gry pobrałem Games for Windows Live miałem już język polski . Wie ktoś może co z tym zrobić ??

Dziś ten problem rozwiązałem :wink:

Wyloguj się z windows live, następnie wejdź w ten dokładny link

http://live.xbox.com/en-US/profile/profile.aspx

jako lokalizacje wybierz United Kingdom i stwórz nowe konto oraz potwierdź poprzez kliknięcie w link w mailu :wink:

Następnie w social club w edycji profilu wybierz “Account Linking” daj “change” i powiąż z tym nowym kontem.

Have Fun!

Mam ten sam problem przy grze Colin McRae Dirt2. Co mam zrobić jeżeli CD-key’ a wpisałem w konto które mam zapisane na Polskę? Jak mogę go przenieść na inne konto??