Gta IV-maksymalna grafika

hmmm tak też coś słyszałem

A czy hd 4850 pociągnie gta 4 na średnikch bez lagów? (Ram 4 gb a proc dual core 3,5 ghz)

no to masz podobny sprzet jak ja (o ok 30% slabsza grafika ) wdg mnie nie powinna sie zająknąć pod warunkiem ze gta nie bedzie sie cielo z wlasnych bugow. Jeszcze nie kupilem gry a 17 GB nie mam zamiaru ciagnac z torrenta ale z samej ciekawosci chyab zaplace legalnie za nia :confused:

Taki sprzęt to ja bede miał ale dopiero jak sobie go kupię! :smiley: Na razie musi mi wystarczyć to co jest w podpisie :wink:

haha, o kurde nie zauwazylem :smiley: btw. patch do GTA 4 spowodował, ze zwiekszyły się wymagania gry :lol: ciekawe czy Ci co kupili ją jeszcze przed patchem, ze slabym sprzetem beda zadowoleni :stuck_out_tongue:

Mi i tak wszystko jedno. Już mam dosyć tej głośnej i beznadziejnej 5200fx. :?

witam, a ja chciałbym podkręcic mojego AMD Athlon 64 x2 4600+ (2,40Ghz) do 3 ghz ale nawet jak zwiększe do 2,50 to jak włącza mi sie system to jest napisane “warning this cpu safe mode” to zlepki słów które pamiętam, więc nie wiem o co wogóle chcodzi, ale ja myśle że to wina zasilacza bo ma też problem z włączaniem komputera i dopiero jak go rozgrzeje to załapie. Zasilacz to 350 W i myśle że jak ma on pociągnąć GF 9600 GT to lekka przesada i musze go wymienic przynajmniej do 550 W. Czy jeśli to zrobie to będe mógł spokojnie podkręcac procek do 3.00 GHZ? prosze o pomoc szpeców! :o

…co to ma wspolnego z GTA 4 ? :stuck_out_tongue: nie rozumiem tez po co chcesz podkręcać takiego procka ??? do 9600 spokojnie Ci wystarcza 2,40… a zasilacz swoja droga msz slaby :confused: polecam chiefteki albo tagany (te polecam bardziej ;P)

A jaki polecasz zasilacz tani, mocny (core 2 quad i hd 4870) i CICHY?

no ma wspóle z GTA 4 bo mi muli na Medium a ja nie należe do tych którym pasują zawiechy. A znam ten komunikat który mi wyłazi przy włączaniu systemu:

"WARNING! Now System is in Safe Mode.

Please re-setting CPU Frequency in the CMOS setup."

jak mam podkręcić swój procesor?

W BIOS-ie najlepiej.

no ale jak mam to zrobić??

…a ja dalej bede podtrzymywal ze to Twoja karta nie wyrabia a nie procesor #-o

czyli co powinienem zrobić?

to może powiesz mi jak mam podkręcić, i sprawdzę jak chodzi gta

qrde, pomyslily mi sie komputery #-o jackspa7 , Ty akurat masz faktycznie za slaby procek pod karte :confused: semprony sa okropnie malo wydajne, nie wiem czy Ty masz AM2 czy socket 939, jeśli AM2 to mozna tanim kosztem wymienić na nowszy :smiley:

socket 754,dlatego chcę go podkręcić tylko nie wiem jak się za to zabrać?

to jest najstarsze gniazdo pod 64 bitowe procki, one są praktycznie nie podkręcalne :cry: ale co tu nie gra…to jest jakaś pomyłka, bo pod ten socket jest tylko złacze AGP, a grafika 4670 nie była nigdy produkowana pod AGP… [-X moze lepiej przyznaj sie jaka masz karte :^o

no tak mam, widocznie słabo się znasz, bo mi działa sprzęt

no do uja !!

hahahah, zacznij więc więcej czytać;)

ale ja chcę wrócić do tematu jak mam podkręcić swój procek?