GTA IV - mało FPS

Witam. W grze GTA IV ma tylko 13 - góra 20 fps. Mój sprzęt : Intel Pentium Dual CPU @ 1.80GHz, 1GB ram 800mhz i ATI Radeon HD 4670. Dodam do tego, że gra chodzi tak samo na niski i na najwyższych detalach, czyli 13 FPS. (Windows Xp Professional Sp3)

Gra oryginalna? Najnowsze sterowniki zainstalowane?

bober370 masz pisać takie głupoty to sobie daruj, Co za różnica czy pirat czy oryginał? Karta mu rozpozna i spowolni? Ręce opadają jak się takie kwiatki czyta…

Racja Witek.

no racja tylko tu jest przyjęte ze piratom nie pomagamy :wink:

Zainstaluj najnowszy patch one niby umożliwiaja wyłaczenie dodatkowych opcji w grafice gry i praktycznie znikomą ale poprawiona optymalizacje oraz jak bylo juz wspomniane najnowsze sterowniki do grafiki

Chosen, rozumiem piractwo na tym forum jest beee ale dlaczego każda osoba ma być tu traktowana jako potencjalny pirat? To tak samo jak z każdego araba robić terrorystę… nie popadajmy w skrajności. Pozdrawiam.

1gb ram na GTA IV to bardzo mało i proc za dobry nie jest. :smiley:

Niestety taka polska mentalność ;/

nie spamujmy tutaj :stuck_out_tongue:

czekamy czy kolega sie odezwie jak tam z gra :slight_smile:

Zainstalowałem patcha, najnowsze sterowniki do karty graficznej i nawet do płyty głównej.

no to już razcej nic nie wycuszniesz jak wszytko co mogles w gzre obnizyles i andal jest lipka :stuck_out_tongue:

pomyśl o zmiania procka bo jest naprawde slaby i o dodaniu ramu :slight_smile:

tak na przyszlość :slight_smile:

Zobacz sobie wymagania tej gry …

Ogólnie dokupinie ramu napewno pomoże i podkręć procka na 3 ghz. Jeżeli posiadasz serię E 2xxx to nie powinno być problemu

mam ten sam problem. mój komputer spełnia wymagania a GTA się tnie .

mam Vistę sp1, AMD Athlon x2 Dual Core QL-64 2.10GHz, 4GB ram, ATI Radeon HD 3200 .

alexyz, zrób commandline.

GTA IV to najbardziej wymagająca gra na rynku, na tym PC nie licz na więcej. Jak sama gra u mnie zżera 1,5GB RAM, a u ciebie sama winda 256mb to … Karta graficzna i proc też nie najwyższych lotów :frowning:

spróbuj zainstalować SP 2 możne pomoże :wink:

commandline nic nie dało. a SP2? zobaczę, chociaż wątpie.

za dużo kasy na to poszło .muszę coś z tym zrobić.

Człowieku do GTA IV trzeba mieć SP3.

no właśnie po co ci starsza wersja programu jak jest nowsza i ta nowsza jest lepsza ??

Tja, na każdym forum to samo. Praktycznie każdy narzeka na fatalną konwersję. Wersje konsolowe są lepsze (choć jestem pecetowcem muszę to niestety przyznać). Zresztą średnia ocen w branżyt mówi sama za siebie: http://www.bazarecenzji.pl/?id=gry&gra=1123. Rockstar wyraźnie nadużył zaufania graczy a takie podejście, moim zdaniem, nie świadczy dobrze o ich kolejnych portach z konsol.

wszyscy nażekają poniwaz GTA ma ogromne wymogi sprzętowe ;)tylko dalatego