GTA IV Na PC?

(Adeczek94) #1

Witam czy nie wiecie czasem czy gta IV bedzie na Pc-ty?

Na konsole ta gra wypada świetnie tylko czy na pc-ty bedzie...

(suchmen) #2

nawet jak wyjdzie to na twoim komputerze nawet na low detalach bedzie ciąć;d

(Pax555) #3

ile jeszcze tego typów tematów będzie ;/

na razie nie wyjdzie, bo dla R* za duże piractwo jest na PC, a po 2 oni już zaczynają pracę nad GTA5

(Martin607) #4

suchmen , kolega nie napisał, że przez najbliższe pół roku nie wymieni kompa :stuck_out_tongue:

Do tej pory prawie wszystkie części wychodziły na PieCa, więc możemy podejrzewać, że i ta wyjdzie :slight_smile:

na konsolach również jest duże :confused: poza tym raczej chodzi o umowę z Sony na czasową wyłączność... tak było z San Andreas o ile dobrze pamiętam

(marroz28) #5

Nie wiem dokładnie, ale chodzą słuchy, że wersja na PC ma sie pojawić jesienią tego roku. Ta informacja jest usłyszana przypadkiem wiec nie wiem czy jest prawdziwa.

(Enter6000) #6

Tez tak słyszałem, że jeszcze pod koniec 2008.

>> kontynuacja

viewtopic.php?f=11&t=246202

(Pax555) #7

tylko że nie aż takie jak na konsolach, na sony to raczej nie ma piratów, jedynie na xbox360 ale nie dużo, gdyż jak ktoś wejdzie w xbox live to system go automatycznie banuje jak widzi pirata

(PaPuX) #8

Nie prawda iXtreme 1.4 nie banuje konsoli na XBOX Live przy GTA IV

(Baldys15) #9

@Pax,jak niewiesz nic o przerabianiu konsoli to się nie wypowiadaj dobra??? :cry: :cry:

(Xaros) #10

Po jaką chol**e pisać tysiące takich samych tematów :!: :?:

:arrow: viewtopic.php?f=11&t=208690&start=0

Czy ja się powtarzam?? :expressionless:

(Waldemar Blaik) #11

Ja uważam że GTA IV wyjdzie na PC. Słyszałem że R* od premiery sprzedali ponad 3.7 mil GTA 4 na konsole co daje około 300mil $. A koszt wyprodukowania gta to podobno 100 mil $ czyli kilkakrotnie już przekroczyli te sumę :stuck_out_tongue: Ma wyjść podobno w listopadzie :wink: