GTA IV Na PC?

Witam czy nie wiecie czasem czy gta IV bedzie na Pc-ty?

Na konsole ta gra wypada świetnie tylko czy na pc-ty bedzie…

nawet jak wyjdzie to na twoim komputerze nawet na low detalach bedzie ciąć;d

ile jeszcze tego typów tematów będzie ;/

na razie nie wyjdzie, bo dla R* za duże piractwo jest na PC, a po 2 oni już zaczynają pracę nad GTA5

suchmen , kolega nie napisał, że przez najbliższe pół roku nie wymieni kompa :stuck_out_tongue:

Do tej pory prawie wszystkie części wychodziły na PieCa, więc możemy podejrzewać, że i ta wyjdzie :slight_smile:

na konsolach również jest duże :confused: poza tym raczej chodzi o umowę z Sony na czasową wyłączność… tak było z San Andreas o ile dobrze pamiętam

Nie wiem dokładnie, ale chodzą słuchy, że wersja na PC ma sie pojawić jesienią tego roku. Ta informacja jest usłyszana przypadkiem wiec nie wiem czy jest prawdziwa.

Tez tak słyszałem, że jeszcze pod koniec 2008.

>> kontynuacja

viewtopic.php?f=11&t=246202

tylko że nie aż takie jak na konsolach, na sony to raczej nie ma piratów, jedynie na xbox360 ale nie dużo, gdyż jak ktoś wejdzie w xbox live to system go automatycznie banuje jak widzi pirata

Nie prawda iXtreme 1.4 nie banuje konsoli na XBOX Live przy GTA IV

@Pax,jak niewiesz nic o przerabianiu konsoli to się nie wypowiadaj dobra??? :cry: :cry:

Po jaką chol**e pisać tysiące takich samych tematów :!: :?:

:arrow: viewtopic.php?f=11&t=208690&start=0

Czy ja się powtarzam?? :expressionless:

Ja uważam że GTA IV wyjdzie na PC. Słyszałem że R* od premiery sprzedali ponad 3.7 mil GTA 4 na konsole co daje około 300mil $. A koszt wyprodukowania gta to podobno 100 mil $ czyli kilkakrotnie już przekroczyli te sumę :stuck_out_tongue: Ma wyjść podobno w listopadzie :wink: