GTA IV problem z autami dla Steve'iego

Jak w temacie - mam następujący problem. Ukończyłem główny wątek GTA IV, co poskutkowało tym, że w książce telefonicznej zostało mi tylko kilka numerów, a aby przejść grę w 100% muszę ukraść wszystkie 30 aut dla Steve’a (dla Bruciego zadanie wykonałem). Problem w tym, że gdy znalazłem pierwsze auto (SMS ze zdjęciem i treścią jest w tel.), wsiadłem do niego - pokazał się tylko napis, że jest to auto, o które prosił Steve. Problem w tym, że nic się dalej nie dzieje, nie zaznacza się punkt docelowy na mapie, nie włącza się GPS. KOMPLETNIE NIC. A nie mogę nawet zadzwonić do Steve’a ponieważ nie mam już jego numeru. Co mam zrobić? Gdzie trzeba odstawiać auta dla Steve’a? Proszę o odp.

Zobacz http://gta.net.pl/378,artykul,gta.html ja w kafejce internetowej na mapce oznaczonej symbolem @ odbierałem maile od niego, po otwarciu maila klikasz po prawej REPLY i po wyjściu z neta GPS kieruje Cie po auto lub motor. Jak już do niego wsiądziesz- kieruje Cię do dziupli.

Ty mówisz o Bruce’im, dla którego już wszystko wykonałem. Od Steve’a dostajesz zlecenia SMS’em.

Uhm…zobacz czasem w menu zakładka BRIEF tam pokazuje ostatnie komunikaty co trzeba zrobić itp. Najlepiej zerknij w STATS tam cały postęp gry w % Zrobiłem już WSZYSTKO w grze, tylko 23 cholernych gołębi :evil: szukam. Skoro skończyłeś główną fabułę, teraz każdy save nazywa się STORY COMPLETE i w zakładce STATS już nie ma “Stiwa”. Zresztą zobacz na podanej stronce co jest potrzebne do 100% gry…

No właśnie wiem co jest potrzebne i największy problem w tym, że potrzeba dostarczyć Steve’owi te 30 aut. Nie mam już pomysłu na to :confused: Ściągnąłem poradnik z Gry-Online nawet, ale tam są tylko zaznaczone te auta, a nie ma nic powiedzianego na temat gdzie to zawieść itd.

Mam wrażenie, że piszemy o innej grze :? misje potrzebne do ukończenia gry, w których musisz dostarczać wskazane pojazdy były TYLKO przez maila. Te z listy na podanej stronce… NIE dostarczałem aut komu innemu z ŻADNEJ innej listy.

W takim razie dużo przed Tobą :wink: Steve dostarcza SMSy ze zdjęciem i opisem gdzie pojazd się znajduje, ale trzeba go znaleźć samemu. Znalazłem też rozwiązanie mojego problemu - auta, należy odwozić do garażu i czekać na kolejnego SMSa.

TEMAT MOŻNA USUNĄĆ!

Dodam tylko, że dostarczenie auta w IDEALNYM stanie wiąże się ze sporą sumką. Te misje warto robić w czasie gry, można zarobić. Potem kiedy na koncie np. 600.000 robi się je, żeby ukończyć grę:) Wspomniany wyżej garaż, będzie zaznaczony na mapce na górnej wyspie BOHAN. Swoją droga ciekawe jakbym nie zachował pierwszego MMS-a od Steve-a, wywalił go, czy przysłałby 2 itp :slight_smile: Nie wiem ile się czeka na następnego ze zleceniem, bo dostarczam pojazd, nagrywam, wstaję i przychodzi next :slight_smile: