GTA IV Problem z zmianą grafiki

Witam. Nie będę się tu rozczulał ze słowami. Konkretnie. A wiec. Gdy zainstalowałem sobie GTA 4 (oryginał),po włączeniu mam strasznie słabą grafikę. Gdy wchodzę w ustawienia i grafika nie mogę zmienić nic. Wszystko wraca do wcześniejszego ustawienia,pasek od roździelczości nie chce się przesunąć.Próbowałem wszystkiego co znalazłem,nic nie pomogło.Nawet zrobienie dokumentu tekstowego w folderze gry. Proszę o rozwiązanie ( i w miare tak napisane żebym się nie pytał 2 raz)

Mój Sprzęt:

Intel Core i7 3.60

Nvidia GTX670

Zainstaluj najnowsze sterowniki do gry (patche), sterowniki do karty graficznej, uruchom ponownie system i powinno wszystko śmigać :wink:

Do gry mam wszystkie patche zainstalowane (pobierałem z strony gry) a sterowniki do karty mam aktualne.

Zapodaj screena opcji gry, screena z gry i wersję gry :slight_smile:

http://imageshack.us/photo/my-images/27 … 14480.jpg/

Żadnego paska nie mogę przsunąć nic…A gdy probuje to wraca sie on do pozycji startowej

Co do wersji gry… Jeżeli chodzi ci o patcha to jest on “Grand Theft Auto IV Patch 7 – Title Update v. 1.0.7.0”

Może karta graficzna jest popsuta. Na Twoim sprzęcie gra powinna śmigać na najwyższych ustawieniach. Albo masz jakiś oryginał, ale z drugiej ręki z przypisanym kluczem do jakiegoś konta. Grałem w GTA 4 i z tego co pamiętam, by pograć trzeba się logować do 2 serwisów; rokstar i xboxlive i gra sama pobiera patche.

Komputer ma zaledwie 4 miesiące wiec karta nie może być zepsuta… Gry nikomu nie pożyczałem, tak dobrze mówisz trzeba sie logować do 2 serwisów… Ja o tym wiem. Tylko że to nic mi nie dało…

Komunikat znaczy:Ostrzegam twoje ustawienia graficzne są w pobliżu, lub przekracza, proponowane limity zasobów dla systemu. Zaleca się, aby obniżyć ustawienia graficzne, aby uruchomić grę optymalnie(google tłumacz). Wygląda na to, że gra nie rozpoznaje karty graficznej. Gra zaleca ci obniżenie i tak niskich ustawień, dla twojej potężnej, jak na potrzeby tej gry, karty graficznej.

To akurat wiem,tylko chodzi mi o to jak w temacie jak ja mam je zmienić… a nie co onzacza komunikat. Bo granie na takich detalach to żadna przyjemność

Zaznacz wszystko jak chcesz by było, na końcu uruchom Benchmark i zastosuj zmiany (space)

Zaznacz wszystko jak chcesz by było, na końcu uruchom Benchmark i zastosuj zmiany (space)

Ok wszystko rozumiem ale jeżeli proboje zmienić jakąś opcje ona tak szybko wraca do stanu początkowego,… Dosłownie mini sekundy.Właśnie w tym mam problem.

To właśnie o to mi chodzi… Że nie mogę zmienić ustawień graficznych…

jaki masz system?