GTA IV Przycina się na PC

Witam zainstalowalem sobie GTA IV i gra sie przycina , dlaczego? pomocy .

Mój System

Windows Vista Sp 2

Pamiec Ram 2GB

Karta graficzna Intel GMA 4500M

Próbowalem :

  • plik commandline ( trochę pomogło ale dalej się tnie)

  • patch’e ( 1.0.1.0 , 1.0.2.0 ,1.0.3.0 , 1.0.4.0) chyba tak to się pisze ;p

  • najnowsze sterowniki .

Czy da się przyspieszyć grę ( jakimś peogramem , czy systemem ) ?

Chyba będę sobie musiał kupić GTA IV na PlayStion 3 ;/

Prosze o odpowiedz . :smiley:

Cześć, chyba pomyliłeś sprzęt… najnowszy patch to jest 1.0.8.0 z tego co pamiętam

Posiadasz zintegrowaną kartę graficzną Intela która nie nadaje się totalnie do gier. Musiałbyś dokupić dedykowaną kartę graficzną.

Zintegrowana karta graficzna Intela - nie za wesoło :stuck_out_tongue: Do gier raczej nienajlepsza…

Witaj he he he

No na tej grafie napewno nie pograsz :smiley:

i masz za mało ramu gra o ile pamiętam potrzebuje coś kolo 3 żeby działała szybko ale grafika ważniejsza a tu lipa

i czy gra Oryginalna ??

Ja bez problemu grałem na moim sprzęcie, tyle że mam Xp- Viśta to totalny zasobożerny śmieć

Taaaak oryginał śmiga jak ta lala na laptopie i to z integrą Intela a pirat zarywa jak diabli, (skończcie wreszcie to pitolenie o oryginałach i piratach, nocd nie ma żadnego znaczenia jeśli chodzi o płynność gry).

Kolego Asusgta4 laptop z taką grafiką nie nadaje się do grania a już zupełnie w tak “świeże” gry…

Owszem ma znaczenie i to duże raz ze nie ma czasem latek na czas a 2

To to ze w sprawie piraconych gier i programów pomagać nie możemy Poczytaj Regulamin.

Nie chcesz nie pomagaj, i nie zakładaj że każdy ma pirata (nie musisz robić za strażnika tego forum bo moderatorów mają aż za dużo i się nie załapiesz). Ja gram na oryginałach (fakt że kilku, bo mało gram) i używam nocd bo szlag mnie trafia jak za każdym razem napęd kręci mi płytką do maxa. A do łatek wystarczy sobie zostawić oryginalny exe jako backup.

Panowie, skończcie dyskusję.

Autor dostał odpowiedź - za słaba grafika, odrobinę mało pamięci.

@Magik pamięci mógłby mieć i terabajt, z tą grafiką to bez znaczenia…