GTA IV się tnie

siema jestem posiadaczem gry GTA IV i mam następujący problem gra mi się przycina

sprzęt:

PROCEK:

Intel Core Duo 2 E7200 2.53 GHz 2.53GHz

RAM:

3GB

GRAFA:

GeForce 9600 GT

DYSK:

320

SYSTEM:

Win 7

W czym jest problem??? bo raczej nie w sprzęcie proszę o szybka odpowiedż z góry dziekuję.

W OS-ie.

Ten Windows nie jest kompatybilny z GTA IV.

ale co mam zrobić proszę wytumacz mi krok po kroku

Próbować uruchomić w trybie zgodności z Windows XP (lub innym), lub uruchomić w trybie XP Mode na Wirtualnej Maszynie.

:wink:

Słyszałeś o takim słowie jak optymalizacja otóż GTA IV jej nie posiada, twój komp zdecydowanie nie spełnia wymagań. Mam niemal idento hardware, i tnie się niemiłosiernie. Nic nie poradzisz, a gadanie, że gra nie jest kompatybilna z w7…

Co za bzdury… GTA IV jest jak najbardziej zgodne z Windows 7 - przeszedłem je na tym systemie 2 razy, bez żadnych problemów. Spróbuj powyłączać różne procesy działające w tle - użyj np. Ashampoo WinOptimizer.

GTA 4 nie działa tylko z Windows 7 beta. Od Windows 7 RC niema problemów z GTA 4. Pamiętaj aby zaktualizować GTA do najnowszej wersji. Dodatkowo procesor i grafikę należy podkręcić.

Na jakich ustawieniach grasz w to GTA? DirectX i sterowniki do grafiki najnowsze?

Mój kuzyn ma intel c2d e8200 ,9600gt i 2gb ram.Zainstalowany najnowszy patch 1.0.4.0 rozdziałka 1440 i coś wszystko na max oprócz pasków tak po połowie reszta opcji na high,highest,very high oprócz tekstur na medium i gra nie tnie więc nie wiem skąd te bajki o za słabym kompie nawet do gta IV :x