GTA IV się zacina

A wiec tak - mam GTA IV i sobie fajnie gram (na minimalnych ustawieniach, wszystkie suwaki na 1) no i po pewnym czasie (po ok.15 min) na 5 lub wiecej sek zaczyna sie pokaz slajdów. Parametry komputera:

Windows 7 32-bit

Intel® Core i3 CPU M330 @ 2.13 GHz (4 CPUs), ~2.1 GHz

NVIDIA GeForce 310M

Tyle starczy czy wygrzebać coś jeszcze z komputera

Ta gra tak ma, tnie się nawet na najlepszych maszynach, a co dopiero na słabym lapku… No ale doinstaluj wszystkie patche.

No mam 1.0.7.0 a to ze lapek slaby to wiem ale sie ciesze ze da sie grac. Nie ma luksusów ale da sie grac

EDIT: na dodatek troche poprawilem rozdzialke i w ogóle jakość tekstur a jakiejś wielkiej różnicy nie ma.

GTA IV w opcjach małą pułapkę - przy w y łączeniu w opcjach trybu ostrości (czy jakoś tak) włącza się blur, co mocno spowalnia grę. Wyłącz też nagrywanie filmów, przed uruchomieniem gry powyłączaj zbędne procesy i usługi programem typu GBoost. Na forach związanych z GTA znajdziesz poradniki optymalizacji gry za pośrednictwem linii komend.

Mam te wszystkie commandliny, Game Booster wylacza procesy a na 800x600 mam artefakty. Gram na ostrości,bo nie lubie niejasności (co za rym :O)

@down: tez mam ps3 :smiley: a co do scinania na nim :shock:

najlepsze jest to,że mi gta nawet się tnie na ps3 ;/

Ja mam dość dobrego kompa ale i tak nie idzie na maxa detale na bardzo wysokich ale zasięg widzenia jest ustawiony na 30 i to już są granice.

Pozdrawiam. :slight_smile:

Gdyby nie dysk, to na innym komputerze (stacjonarnym) zainstalowałbym sobie ale tam maaaaaaało miejsca na dysku.

Podam parametry:

Windows XP Home Edition SP3

AMD Athlon II X2 240 Processor, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.8GHz

2GB pamięci

ATI Radeon HD 4670

Jeszcze dodam że w lapku mam 3GB pamięci