GTA IV - wieczne ładowanie

Cześć.

Niedawno miałem problem z włączeniem gry, gdyż nie mogłem się zalogować do Windows Live. Chłopcy z GTASite pomogli, jednak drugiej sprawy nie mogą rozwiązać. Gdy włączam nową grę, ekran ładowania jest wieczny, ciągle się ładuje, można tak czekać latami i nic nie załapie. Reinstalka nie pomogła.

Może za mała pamięć ram? :slight_smile: Albo czymś zapchana.

I oczywiście mamy się bawić we wróżki, i z kryształowej kuli się dowiedzieć, jakiego dokładnie masz kompa…

Jeśli chcesz, miłej zabawy.

ASUS N73SV-V1G-TY208V - NVIDIA GeForce GT540M, Intel Core i7 2.0 x4, 8GB Ram, a system ledwo zainstalowany, defragmentację niedawno zrobiłem.

Ech, ta gra na wysokiej klasy sprzęcie stacjonarnym zachowuje się dziwnie, a ty chcesz w nią grać na lapku - gratulacje… Lepiej było kupić konsolę + tańszego lapka.

No ale spróbujmy…

Gra i system oryginalne? Btw. jaki system?

Czy przypadkiem nie próbujesz odpalić na wysokiej rozdzielczości i max detalach? Jeśli tak, to masz przyczynę “wiecznego ładowania”.

Gratulacje, ten laptop ma zaj*biste chłodzenie i oglądając gameplaye, można na nim pograć w GTA IV bez problemu na wysokich detalach, więc jeśli jeszcze masz jakiś durny komentarz znawcy od siedmiu boleści to sobie go daruj, wyjdziesz na tym lepiej.

Na żadnych ustawieniach nie idzie, jak najbardziej -gra i Windows oryginalne. Z resztą gdybym miał pirata, to nawet nie pisałbym tutaj.

Dodane 05.08.2011 (Pt) 17:04

Żadnych błyskotliwych pomysłów?

Dodane 05.08.2011 (Pt) 17:40

Dodam, że po włączeniu menadżera zadań okazuje się, że GTA IV “ma brak odpowiedzi” oraz ten obrazek:

http://iv.pl/images/66735662044002870529.jpg