GTA IV, zacina się a komputer nie jest zły

Witam!

Mam komputer taki:

Athlon X2 5600+

Geforce 8800GT 512mb

4gb Kingston

Mimo to na najmniejszych detalach z najmniejszą rozdzielczością GTA sie zacina -.-

System operacyjny Windows 7 Ultimate

Sterowniki do Karty graficznej mam 181.71

A do płyty głównej wszystko ściągałem ze strony producenta

Jak rok temu w to grałem to chodziło dobrze na średnich, a teraz masakra -.-

Masz 4GB RAM więc zakładam, że masz Windows 7 64 bit więc zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej http://www.nvidia.pl/object/win7-winvis … er-pl.html

Zainstaluj również najnowszy patch do GTA IV 1.0.7.0 http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-N … Patch/6202

Jeśli masz standardowe taktowanie procesora do spróbuj go podkręcić do min. 3GHz jeśli pozwoli na to Twój zasilacz.

Dlaczego zakładasz, że ma system 64 bitowy. 32 bitowy wykrywa co prawda tylko 3,5 GB RAMU, ale i tak jest zasadnym mieć przy nim 4GB RAMU bo te 0.5 GB może się bardzo przydać w pewnych sytuacjach.

Dobrze założył mam 64 bitowy system. Mam zasilacz 460 watowy więc nie wiem, jak sądzicie podkręcać?

Więc chodzi Ci o podkręcanie, czy o problem z grami.

chodzi mi o podkręcenie czy po prostu zasilacz wytrzyma.

Zainstalowałem te sterowniki, ale to nie pomogło, gra się podcina jak skręcam pojazdem i jak skręcam gdy idę.

Sprawdź pierwsze ile Masz procent wykorzystania procesora w czasie gry

Znalazłem odpowiedź na innym forum. Nie muszę nic podkręcać gierka chodzi bardzo płynnie, a oto rozwiązanie:

A mi nadal nie działa.

Nie wiem co to jest doszedł ktoś w końcu o co to chodzi z tą zacinką? ta zmiana w dzienniku zdarzen nic nie daje w moim przypadku.

Weźcie coś podpowiedzcie pacha mam tego 1007 czy tam cos podobnego i cracka miałem w zestawie.

Kiedyś jeszcze dawniej jak miałem aktywnego seriala to tak jak by się mniej cieło a praktycznie w ogóle. od czego to zależy?

Weżcie muzgiem ruszcie i cos podpowiedzcie bo ja już nie mam do tego siły.

Nie wiem czy to potrzebne ale kompa mam nie kulawego może ramu troszkę przymało jak na aktualne giery.

phenom 955 3.2 kręcony do 3.7 x4

asus hybryd technology

Patriot viper extreme 2000 mhz 4gb

Asus radeon 6770 ech 1024. 850 mhz taktowanie rdzenia.