GTA IV zacina się

Mój kumpel ma problem z GTA IV.Kupił oryginalne w sklepie i się zacina tak że nie możliwe jest płynne granie.Ma Windowsa 7 HP 64 BIT sprzęt następujący:

Procesor AMD X4 635 2.9 GHZ

Płyta Główna Asus M4N68T Green

Pamięć Kingston 4 GB/1333

Karta Graficzna Asus GT 240

Dysk WD5000AAKS-00A7B2 500 GB

Zasilacz 400 W

Windows 7 HP 64 BIT

Myślę że to wszystko co można opisać.Proszę o dokładną pomoc.

Zainstaluj patcha 1.0.7.0

Nic z tego gra po wgraniu tego patcha w ogóle się nie włącza.

Jaka marka zasilacza ?

Jaka to jest karta graficzna bo wydaje mi się, że może nie domaga…

Asus ge force GT 240

Dodane 30.07.2010 (Pt) 20:18

Ma 1 GB

A czy przypadkiem jakiś inny proces się nie uruchamia z GTA4? GTA4 zajmuje 100% procka (na ile rdzeni?) ? Najprościej możesz to chyba sprawdzić uruchamiając menadżer zadań lub jakiś inny zamiennik jeśli posiadasz i sprawdzić po liście procesów co ile procka bierze.

Karta graficzna jest zbyt słaba do tej gry. Da się grać, ale bez rewelacji. Wszystko zależy od rozdzielczości.

A co do nieuruchamiania się po zainstalowaniu patcha 1.0.7 to też tak mialem. Mam orginalną grę GTA IV i po zainstalowaniu uaktualnienia 1.0.7 nie uruchamiała się. Jest na to jednak rozwiązanie. Znalazłem w sieci i użyłem cracka dobrej i cenionej grupy Razor1911. Oto link do patcha 1.0.7, do którego dolączony jest crack 1.0.7 (działa bez zarzutu):

http://************

Niestety, takie nastały idiotyczne czasy, że orginalne gry przestają działać pod wpływem własnych zabezpieczeń. Na szczęście istnieją cracki, które w takich przypadkach mają jak najszlachetniejsze usprawiedliwienie. Chwała grupie Razor1911, jak by nie było.

Wracając do sprzętu, karta graficzna taka sobie, ale da radę w GTA IV, a procesor do tej gry wyśmienity.