GTA misje zniknęły

(Toczek) #1

Nie wiem co się stało ale jak przeszedłem Los sepulcros i zdobyłem troche terenu dla gangu moje misje na tym sie zakończyły. nic nie moge zrobic, nie mam zadnej nowej i nie wiem co dalej robić, pomozcie jestem w rozpaczy!!

(BARTEK1985) #2

a szkoły jakieś przeszłeś?

(Kretmen) #3

Ja mam podobny problem mam już ukończoną szkołe jazdy pojdeżdżam do misji oznaczonej literką W a tu mi pisze coś takiego: '' You need more practice underwater before you can start this mission.''

Co musze zrobić aby można było wykonać tą misje??

(Canaletto) #4

"Musisz więcej ćwiczyć pod wodą zanim będziesz gotów rozpocząć misję"

(Kretmen) #5

dzięki CANALETTO :slight_smile: Będe DUŻO nurkował :twisted:

(Toczek) #6

żadnych, bo nie mam dostępnych, jezeli o to ci chodzi do mam na maksa siłowniei strzelanie dwa razy przechodziłem.

(dawidos) #7

A miałeś napisy? Bo ja miałem. Mam 60% i tesz nie mam żadnych misji :frowning:

(system) #8

Musisz zdobyć przynajmniej 50% terenów, żeby dostać kolejne misje.

(dawidos) #9

Właśnie zreobiłem prawie wszystko na zielono. Chyba jest 50%. I zero misji :?

(Tequilla01) #10

nie wiem czy to pomoze, ael z tego co słyszałem w dalszej częscie gry tez nie ma misji i wtedy trzeba albo uzyskac ze swoją dziwczyną powyzej 60% albo ja zabic i u niej w domu bedzie jakas karta dzieki ktorej odblokuja sie kolejne misje :slight_smile:

misja los sepulcros to ta co na cmentarzu co muszisz zabic tego kolesia? ja o ile dobrze pamietam to u mnie po tej misji gra toczyla sie dalej i nawt niemialem zdobytych 50% terenow :roll:

(Lifanek) #11

Jak mieliscie napisy i macie 60 % albo iles tam to musicie robic misje dodatkowe jak glupie strazaki itp. Na stronach o san andreas pisze jak zrobic gre na 100%.

(Tequilla01) #12

no tak, ale co twoj post ma wspólnego z pytaniem toczek `a ? :expressionless: