GTA misje zniknęły

Nie wiem co się stało ale jak przeszedłem Los sepulcros i zdobyłem troche terenu dla gangu moje misje na tym sie zakończyły. nic nie moge zrobic, nie mam zadnej nowej i nie wiem co dalej robić, pomozcie jestem w rozpaczy!!

a szkoły jakieś przeszłeś?

Ja mam podobny problem mam już ukończoną szkołe jazdy pojdeżdżam do misji oznaczonej literką W a tu mi pisze coś takiego: ‘’ You need more practice underwater before you can start this mission.’’

Co musze zrobić aby można było wykonać tą misje??

“Musisz więcej ćwiczyć pod wodą zanim będziesz gotów rozpocząć misję”

dzięki CANALETTO :slight_smile: Będe DUŻO nurkował :twisted:

żadnych, bo nie mam dostępnych, jezeli o to ci chodzi do mam na maksa siłowniei strzelanie dwa razy przechodziłem.

A miałeś napisy? Bo ja miałem. Mam 60% i tesz nie mam żadnych misji :frowning:

Musisz zdobyć przynajmniej 50% terenów, żeby dostać kolejne misje.

Właśnie zreobiłem prawie wszystko na zielono. Chyba jest 50%. I zero misji :?

nie wiem czy to pomoze, ael z tego co słyszałem w dalszej częscie gry tez nie ma misji i wtedy trzeba albo uzyskac ze swoją dziwczyną powyzej 60% albo ja zabic i u niej w domu bedzie jakas karta dzieki ktorej odblokuja sie kolejne misje :slight_smile:

misja los sepulcros to ta co na cmentarzu co muszisz zabic tego kolesia? ja o ile dobrze pamietam to u mnie po tej misji gra toczyla sie dalej i nawt niemialem zdobytych 50% terenow :roll:

Jak mieliscie napisy i macie 60 % albo iles tam to musicie robic misje dodatkowe jak glupie strazaki itp. Na stronach o san andreas pisze jak zrobic gre na 100%.

no tak, ale co twoj post ma wspólnego z pytaniem toczek `a ? :expressionless: