GTA Ranking

Która według Ciebie cześc była najlepsza? Pominołem GTA:London bo w sumie to tylko mission pack.

zdecydowanie gta vice city. według mnie ta gra miała najlepszy klimat. co do gta sa to bardzo sie rozczarowałem.

Ja też uważam, że Vice City. Ale nie grałem jeszcze w San Andreas także może zmienię zdanie. :wink:

Vice City The Best 8)

odnosnie san andreas , rozczarowalem sie juz przy pierwszym wlaczeniu gry :frowning: - no coz tak juz bywa

Jednym slowem GTA:SA jest do bani

Vice city, jeszcze nie grałem w SA ale za pare dni sobie kupuje DVD i se pogram. Dosyć często gram w GTA VC przez sieć programem MTA. :stuck_out_tongue:

A ja się wyłamie…

Pograłem troche u znajomych i według mnie, jest to najlepsze wydanie tej gry.

Fajne GTA 2 ale najlepsze zdecydowanie SA,Vince City też nawet fajne :smiley:

gta sa :wink:

oddałem głos na 1.Zrobiła na mnie najwieksze wrażenie pamietam jak zainstalowałem demo.P 166mhz,32ramy,jakas karta:).Tak sie jarałem ,ze moge robic wszytsko krasc samochody ,zabijac itp.Jak dotad najwieksze wrazenie zrobil na mnie GTA 1

GTA1

GTA SA

GTA VC

GTA2

GTA 3

Dlatego ze…

Zdecydowałem się na gtaSA.

zdecydowanie San Andreas… nie podważalnie za historię, za oszałamiający rozmiar lokacji, za engine i ogólnie za rozmach :slight_smile:

klimat faktycznie inny niż w VC, ale to przecież zupełnie inne czasy i inne miejsce :lol: co twórcy wspaniale pokazali w Vice City i teraz w San Andreas ;]

gra na 10 :!: GTA SA 8)

Szczerze to GTA III wywarlo na mnie naprawde ogromne wrazenie jakiego nie wywarla jeszcze zadna gra. Byla to pierwsza gra z taka swoboda oraz mnostwem rzeczy i strasznie zroznicowana.

Do teraz moge grac w ta czesc poniewaz jest ona wspaniala.

Byc moze temu ze to pierwsze GTA ktore zostalo przeniesione w 3d.

Oczekiwalem bardzo dlugo na ta gre, moje oczekiwania zostaly wynagrodzone i to z nawiazka bo gra jest wspaniala.

Pozostalem czesci rowniez sa swietne i mozna w nie zagrywac dniami i nocami.

Jednak GTA III to moj faworyt i jedna z najlepszych gier w jakie przyszlo mi zagrac.

GTA III miało najlepszy klimat i najlepsze misję więc u mnie wygrya.

Pozdrawiam. :wink:

no pewnie ze gta sa tylko do tego trzeba miec dobry i wydajny sprzet a wtedy ta gra to cudo :slight_smile:

Jednym słowem Grand Theft Auto: San Andreas :smiley:

Moim zdaniem Grand Theft Auto: San Andreas.

san andreas najbardziej zróznicowane msije