GTA SA - Blue Screen

Mam problem - jak wyłączam GTA SA to włącza mi się Blue Screen z 0x0000008e. Mój komp to: procesor: Celeron 1300, Płytka główna: FIC FA15T, pamięć: 256 MB DIMM, k.graficzna: GeForce 2 MX 400, k.muzyczna: Sound Pro 16 bit. Czy to może być wina sterów do muzycznej??? Jak tak to dajcie do nich jakiś link. Z góry dięki za pomoc.

jakie stery do karty graficznej?gra orginalna czy pirat :!:

Stery brałem ze strony Nvidi- 77.72 international, a gra jest oryginalna.

zamontuj starsze sterowniki a gra niech ci będzie że orginalna :wink:

Stery miałem jeszcze dzisiaj starsze ale zminiłem żeby zobaczyć czy coś pomoże.A to napewno wina sterów do graficznej

nie jestem pewien czy wogule ta gra ci pujdzie na tym procku a co do karty to ja mam radeona 9550 i na najnowszych sterach wyskakuje błąd podczas grania a patrzyłeś u jakiegoś kumpla czy z tej płyty ta gra idzie :frowning:

Gra mi chodzi nawet płynnie, mój brat ma podobny sprzęt i mu nie wyskakuje Blue screen.A ten Blue Screen wyskakuje jak wyłączam grę.

sprubuj jeszcze sformatować windowsa i wtedy zobacz czy tak będzie się działo

Już formatowałem :stuck_out_tongue:

a przeinstalowywałeś gre

Tak :frowning:

Jeśli robiłeś format i nic nie pomogło, to znaczy, że to wina jakiegoś elementu komputera :?

A brat jaką ma kartę graficzną ?

Tą samą czyli GeForce 2 mx400

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 15:44

A jeszcze coś jak zaczne grać pogram z 3 minuty i wyłącze to nic się nie dzieje wszystko ok, blue screen włącza się tylko jak długo gram.

Masz wentylator na tej grafice??

Tak mam jakieś dwa miesiące temu kupiłem nowy i sprawdzałem wszystko działa. A ten blue screen włącza się tylko przy gta.

morze coś się przegrzewa i dlatego po dłurzszym graniu włącza się blue screena :o

Masz na bank coś z grafika albo stery albo jest uwalona u mojej szwagierki syn gra na tej samej grafice co masz ty i na duronie 1200 i na ustawieniach low idzie całkiem niezle …

Ps zainstaluj sterowniki z seri 4xxx max tak sie dzieje własnie jak sie przesadza ze sterownikami , ty zainstalowałes sterownik to karty z grupy gf 6600

A dacie mi jakiegoś linka do tych sterów bo już mi się nie chce szukać. A co do przegrzania to raczej nie to bo jakby sie przegrzewało to od razu włączył by sie blue screen, a on włącza się tylko przy wyłączaniu gta.

ftp://download1.nvidia.com/Windows/56.7 … l_whql.exe :slight_smile:

Canaletto ale Max napisał że stery z seri 4xxx