Gta sa crash cutscenki

Witam wiem że to stara gra ale gdy wejdę w nową grę to gdy zacznie się cutscenka pojawi się standardowo napis lotnisko liberty city i czarny ekran i nic się nie dzieje, przed tym pobrałem SFX bo gdy wsiadałem do auta to wywalało na pulpit. Wiecie jak to rozwiązać ja mam gta sa z Rockstar launcher wszędzie szukałem ale nie działa ja mam tylko mod randomizer.

… a bez moda?

Niby niektóre gry lagują jak włączysz mod na inną ścieżkę audio…

Jeżeli grę wyrzuca do pulpitu zanim cokolwiek się pojawi na ekranie prócz wcześniej wspomnianego napisu to przyczyny można się doszukiwać właśnie w modzie, który posiadasz. Podejrzewam, że został przez Ciebie źle wgrany, może zapomniałeś o podmianie plików. Upewnij się czy masz najnowszą wersję modyfikacji. Być może wymaga ona bibliotek CLEO, w tym ASI Loader’a. Jeszcze problem może wstępować przez to, że nie masz gry w wersji v1.0, więc musi ona zostać zpatchowana. Nie jestem pewien, czy znajduje się w internecie patch dla wersji z Rockstar Games Launchera.

Naprawiłem ten błąd gdy zamieniłem SFX na ten co mam w kopii gry jakoś zniknął ten błąd dzięki za pomoc :-).