GTA SA dodatki

Czy ktoś ma sprawdzony plik gta3.img (z modelami aut) najlepiej w sieci torrent i żeby płynęło chociaż 10kb/s. Nie chce mi sie ściągać samochodów osobno a i z ich instalowaniem jest kupe roboty. Z góry dzieki:))))

Kupe roboty? A co z programem SAMI?

Z Jakim SAMI?? A czy ty wolałbyś ściągać 600 plików oddzielnie czy kliknąć 1 raz i iść spać???

S an A ndreas M od I nstaller.

Czyli co, planujesz żeby po standardowym SA nic nie zostało? Taka zaawansowana przeróbka, tak? :smiley:

Skala Twojego przedsięwzięcia przeszła moje najśmielsze oczekiwania :stuck_out_tongue:

mniej więcej. Lecz ide na łatwiznę i szukam już przerobionych modelów…

Tak na dobrą sprawę to samo gta3.img zupełnie nie wystarcza aby jakoś sensownie jeździły. Wymagany jest jeszcze plik vechicles.cfg i handling.cfg do którego każde auto ściągane z neta ma inne parametry więc ktoś się może napocic zanim uzyska żądany efekt. Trochę sobie siedziałem w modowaniu gry i gdy dochodziłem do pewnego etapu gta odmawiało posłuszeństwa, za każdym razem. Prawdopodobnie gdy plik gta3.img nieco przerośnie rozmiar który może osiągnąc to coś się zaczyna kisic i wgranie nawet 50 DOBRYCH modeli pojazdów lub czegokolwiek innego, bez dodatkowych dźwięków nie jest możliwe, nie wliczam modów broni i obiektów.

Widziałem kiedyś takie całe SA przerobione. Auta wszystkie były poprzerabiane, można było usiąść i inne takie. Wpisz w google GTA San Andreas Tuning 2008 i ci powinno wyskoczyć.

wpisz sobie w google GTA Xtreme to coś podobnego jak wyżej