GTA SA i Vista - nie działa gra

Zainstalowałem Vistę (od nowa - był format 8) ) a na niej GTA SA. Jednak gra nie chce się uruchomić… ładuje się tylko ekran początkowy i grę wywala na pulpit. Dodam, że wcześniej na Viście śmigało mi OK. Próbowałem zainstalować patcha, ale tu wyskakuje błąd:

ee4426d96ffbf53dm.jpg

Co zrobić by było OK?? Tylko proszę bez wypowiedzi w stylu: “Vista to szajs” itp… :stuck_out_tongue:

Mój komputerek:

Procesor: Intel Celeron D 2.8GHz

Pamięć RAM: GoodRam DDR 256Mb, GoodRam DDR 1024Mb CL3

Karta graficzna: Gigabyte GeForce FX 5200 128MB DDR TV

Patch to mnie najmniej interesuje… co się dzieje jak gre uruchomisz :?: Na jakich sterach jedziesz ? Od nVidi :?: Może reinstalka gry :?:

Reinstalka była, czyszczenie rejestru było, jak uruchomię to się włącza i jest ten screen z okładki co pisze GTA SA, stery Windows’owskie, bo od nVidi tylko Bety. :lol:

Czy ten screen nie twierdzi że użyłeś cracka do San Andreas. Bardzo nieładnie. No i teraz moze być ze twój crack jest bezużyteczny gdyż nie może otworzyć gry. Pora przejść na oryginał :!: :!: :!:

patchowanie gta_sa.exe czyli crackowanie gry…

Ludzie ja mam orygnał !!

cooo?? przecież jest patch do San Andreas :lol: ale nie może spatchować bo ma pirata… :x

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 13:08

Bartek iPC ale ten screen co daleś mówi sam za siebie!

haha, jaki pirat jeszcze do tego nie potrafi się przyznać że ma piracką wersje GTA SA, a tak swoją drogą skąd wy wszyscy wiecie że tak się dzieje gdy jest jest plik z crackowany co ?

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 13:27

i co cisza ? nikt nic nie napisz ?

Wyraźnie widać ze plik został zmieniony. Poza tym jak by był oryginał żadne problemy by nie były z plikiem gta_sa.exe.

Ja miałem podobne problemu co kolega który założył ten temat:

Jak wgrałem od nowa Vistę(oryginalną) i GTA SA (oryginalną) też mi nie chciała gra odpalić, też miałem ten ekran, ale zassałem PATCHA (żeby gra chodziła na Vista) zainstalowałem bez problemu i gierka śmiga na całego!!

KOLEGO JEŻELI PATCH CI SIĘ NIE INSTALUJĘ TZN. ŻE MASZ PIRATA , LEPIEJ KUP ORYGINAŁ :stuck_out_tongue:

Jeśli mi nie wierzycie zobaczcie moje skany (mam skaner). :?

Serio mam oryginał, nie jestem piratem… :evil:

Płyta ORYGINALNA z GTA SA i spolszczenie do niego (to może przez to gta_sa.exe został zmodyfikowany):

8e51d40aac818a53m.png

Instrukcja z gry jeszcze:

fff297ca9d4950cam.png

Oraz opakowanie:

df56ec6ea3e8e231m.jpg

Dać coś jeszcze, byście mi uwierzyli? Pomóżcie… :frowning:

lucyfer9 piotrekplay felekdf14

Żal.pl panowie .

Nie macie nic do pisania , to nie piszcze, a nie domniemajcie czy ktoś ma pirata czy nie .

Jesli było by to uzasadnione, widzielibyście cracka na pulpicie jego czy coś, to sie wtedy oczernia , a nie :

i inne komentarze, które pozostawię bez komentarza .

Skoro chłopak mówi :

a wy tylko dalej o tym że ma pirata, to po co w ogóle piszecie na tym forum ?

Wg. was, każdy od razu ma piraty ?

A może dowartościowujecie się nazywając kogoś od piratów ?

A może jeszcze Bartek iPC ma przesłać wam screena z dowodem zakupu gry, żebyście raczyli pomóc koledze ?

Bo widze, że do okreslenia mianem pirata jesteście w wiekszości pierwsi, ale do niesienia faktycznej pomocy, wcale.

Najpierw musicie kogos wyzwac od pirata, dopiero wtedy pomagacie ?

żal.pl, i wstyd , że na takim forum sporo ludzi nie umie się zachować :x

aero tak ale też nie zauważyłeś jednego zdania:

i troch głupio wyszło że Bartek iPC został oskarżony o piractwo i dostał ostrzeżenie, ja go od razu przepraszam za ten tekst, ale w pewnym sensie byłem przeciwko temu że cracował.

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 16:49

Co do San Andreas, ściągnij jakieś nowe stery http://www.nvidia.pl, sprawdz na stronie GTA SA czy może jest jakaś łatka pod Viste.

Stery do GeForce 5500 FX = nie ma. Łatki też nie znalazłem. :frowning:

to czekaj, poszukam, może ja coś znajdę, jak co to dam link.

Złączono Posta : 04.08.2007 (Sob) 17:44

Tu stery do twojego GeForca niestety tylko w wersji Beta, ale warto spróbować:

http://download.nvidia.com/Windows/96.3 … tional.exe - x64

http://download.nvidia.com/Windows/96.3 … tional.exe - x86

Dzięki za odpowiedzi, zainstalowanie ponownie na dysku C: pomogło. :mrgreen:

dostał nie za screena a za nieregulaminowy podpis, trzeba było spojrzeć…

Bartek iPC sorka za oskarżenie, ale dla mnie patchowanie pliku gta_sa.exe było jednoznaczne = crackowanie a jednak się pomyliłem, sorka jeszcze raz :oops: dziwne bo u mnie ten problem na windows vista nie występował przy gta sa (też takie same jak u Ciebie, polska wersja z allegro)

Przepraszam że Cię nazwałem “piratem” ale z reguły gdy patch nie chce się wgrać to gra jest scrackowana