GTA: SA Jak zagrac z innymi w multiplayer?

(Craker92) #1

Witam! !!

Co trzeba ściągnąc i jak zainstalowac i jak ustawic....????

Chciałbym zagrac w GTA SA....udało mi się ale w zwykłe zawody np..latasz hydrą i rozwalasz gostków....ale chodzi mi o to aby chodzic normalnie po mapie z gostkami proszę o pomoc....

Pozdrawiam! !!

(Krzychuu) #2

Pobierasz SA:MP i instaluejsz.

(Craker92) #3

Ale zainstalowalem i na pulpicie mam skrót SA-MP i jak go uruchamiam to mi wyskakują te same okienka z błedami.....

(x-awier) #4

craker9 musisz doinstalować Browser Fix do SA-MP 0.1b

:wink:

(Pax555) #5

zainstaluj ta poprawke, później odpalasz SA-MP i w zakladce internet masz servery kilkasz na niego prawym przyciskiem myszy i dajesz connect, gdy to zrobisz nic nie rob powinienien ci sie pokazac napis Vinevood i czkekaj tam gdzies do 30s i juz grasz :wink: gdy bedzie dalej sie pokazywal ten napis i nic nie bedzie sie robilo wyjdz i zobacz inny server :wink:

(Martinzapiec) #6

POlecam równiez MTA tam są tylko wyśćigi ale są mapki nie tyklo orginalne ale zedytowane np. scigasz sie na przewruconym bloku

(Igor Hwdp) #7

siema, ja mam problem ze zainstalowalem ten browser kolega serwer zalorzyl, no i wchodzimy na serwer i jest napis Vinevood... no i nic sie nie dzieje, caly czas napis i nic :confused:

EDIT: moge nagrywac tzn replay i odtwarzac, a potem mi sie zrobil kamera na vinevood a typkiem steruje :smiley: a co najlepsze na serwerze jest moj kolega ma to samo i na wzajem sie nie widzimy :smiley: na programi SA:MP pokazuje ze 0 playerow jest WTF ? :smiley:

(Krzychuu) #8

Przytrzymaj lewy Shift. :wink:

(Igor Hwdp) #9

patrz edit :D, szift nic nie daje, napisz na gg 4760246, moze to dla tego ze mam piracka wersje sciagnieta z internetu :r ?

(Pax555) #10

piratom nie pomagamy

(Iwonka225) #11

mam problem z kamera. sciaglem ten program udostepniony tutaj, loguje sie normalnie, jestem na mapie, moge kierowac bohaterem ale kamera stoi w miejscu i nic nie widze. "V" tez nie dziala. co mam zrobic??