GTA SA mało fps

Witam. Jest nowy i nie wiedziałem w którym dziale napisać, za pomyłkę przepraszam.

Tak jak w temacie, w grze GTA San Andreas mam tylko 25fps i mniej i trochę przymula ;x

Mój sprzęt:

GeForce 210 1gb 128bit

1.50GB ram DDR2

AMD Athlon 3000+ 2.20GHz

Windows 7 x64

Myślę, że na takiej konfiguracji powinno być więcej. . .

Twoja karta graficzna jest słabuitka + Win 7 x64 to niebyt dobre rozwiązanie do gier :stuck_out_tongue:

To tak: na początek wyłącz Frame Limiter w opcjach, jeśli to nie pomoże wejdź w zaawansowane ustawienia grafiki i zmniejsz detale.

Pobierz najnowsze sterowniki.

Dodatkowo wgraj najnowszy DirectX :wink:

Wgrywałem wersję 9.0c a potem 10

Na tej karcie nie uciągniesz więcej. Ten układ jest raczej pomyślany do zastosowań “multimedialnych” - to jakiś film obejrzeć, to coś w sieci pogrzebać. Jeżeli chodzi o suchą moc obliczeniową dorównuje on kartom graficznym ze średniej półki z roku 2004. Ciesz się że te 25fps wyciąga.

Jeszcze ten procesor… Jeszcze ta ilość ramu… Ja bym na tym 64 bitowej siódemki nie stawiał…

Stery najnowsze, directx też, grafa podkręcana ;x i tylko te 25fps :confused:

Zmniejszenie detali niewiele daje, a nawet tyle co nic. Zostaje mi się cieszyć, że tak w ogóle chodzi :expressionless:

Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia.

edit: W necie znalazłem coś takiego: http://www.epkclan.ugu.pl/forum/viewthr … ad_id=1445 - to mi chyba pomoże :slight_smile:

Wyłącz w opcjach “frame limiter” - powinno przyspieszyć - kosztem… anomalii (np. odczuwalnymi od czasu do czasu przyspieszeniami/zwolnieniami akcji). Problem leży raczej w Win7 x64 i ew. uruchomionych programach… - u mnie normalnie śmigało na Celeronie 1,6 GHz, grafice UniChrome (64MiB) i 446 MiB RAM.

Piotrek. , to radykalne rozwiązanie ale proponuję zainteresować się Windows XP, u mnie na 7 x64 były znaczne spadki FPS w GTA SA w porównaniu do XP …

Miałem niedawno XP i wcale nie było tak lepiej.

Zobaczymy co będzie jak zrobię to co jest w tym linku co podałem wyżej x D

Frame Limiter OFF

DirectX ściągnąć

Najnowsze stery

Pozamykać niepotrzebne programy

Uruchomić w trybie zgodności z Win XP.

I wyłączyć aero, wszystkie procesy bez jakich system jest w stanie używalności, usługi. Przed tym defragmentacja dysku, czyszczenie rejestru.