GTA SA Multiplayer -> opis

hehe ludzie ja sie zaraz zalamie :stuck_out_tongue: napisalem tylko ze koledze sie nie wlacza tak jak powinno i odpowiedzieliscie a na moje pytanie nie odpowiedzieliscie… hahaha

pytania na ktore mogli byscie odpowiedziec :slight_smile: :

* trzeba miec oryginalna wersje gta do grania w multiplayera??

* dlaczego jak wlaczam gre multiplayera to widze ta plansze gdzie jest VINEWOOD i kamera mi stoi w miejscu, ja moge chodzic robic wszystko ale zmienic kamery ni moge i nie mam mini mapki…?? moge zrobic screenshoty i pokazac o co mi cho…

Nie nie trzeba, ale lepiej mieć oryginała.

Naciskaj lewy Shift.

:mrgreen:

hmm… ale przeciez lewy shift jet do skakania i nic nie daje… dobra z kamera sie juz opralem ale sa jeszcze 2 problemy…

  1. Nie mam mini mapki…

  2. Nie ma mojego nicku na serwerze i chyba mnie nie laczy… dlaczego??

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 13:48

i wtedy jak stworzylem swoj server to nie bylo go na liscie ja juz nie rozumiem ;/

jak wejdziesz w serva to poczekaj do 30s i niech wczyta ten server, za pierwszym razem tak czasami jest że nie chce ci wejść do gry

wejdź w zakładkę official i włącz któryś server i powinien ci którys działać

Czy wie ktoś coś może o jakiejś nowej wersji SA MP? :slight_smile:

można było testować przez bodajże 3 dni i nawet fajnie się zapowiada, ale go wyłączyli i narazie trzeba grać w sa-mp 0.1b ; podobnie było przed wyjściem 0.1b chyba że testowałęś go przez 2 dni i czekało się na wydanie oficjalnej wersji sa-mp 0.1b

masz złą wersje

To daj link do tej dobrej. :slight_smile:

pozukajcie

lol_pop no właśnie ja innej nie widzę, może ty poszukasz i mnie oświecisz. ;]

ale czego wersje bo ja sie pogubiłem wersje SA-MP czy GTA

lol_pop no to o czym pisałeś, że mam złą wersję. :?

to nie do ciebie było do kuby

A no to pisz w przyszłości w poście do kogo jest to skierowane. Bo widzisz jakie nieporozumienia są. :slight_smile:

ok :slight_smile:

Mam takie same problemy z GTA SA-MP co kuba2102 i też nie wiem co mam zrobić pomocy!!

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 0:24

Mam problem z poprawnym uruchomieniem serwera w GTA SA-MP, a zainstalowałem wersje 0.1b i poprawke po uruchomieniu jakiegokolwiek serwera uruchamia mi się gra prawie tak samo jak San Andreas klikam na new game i pojawia mi się kamera,której nie moge poruszyć. Co powinienem zrobić w tym wypadku?? Z tego co wiem to po odpaleniu serwera powinno otworzyć się okno z wyborem postaci a mi się pojawia 2 razy biały ekran(miga) puźniej ładuje się gra , no i opcje New Game, Load Game , Option itp. Gdy wyłanczam gre wyświetla mi się błąd aplikacji "Instrukcja spod “0x03461376” odwołuje się do pamięci pod adresem “0x00000000”.Pamięć nie może być “read” " nie wiem co w tym wypaqdku powinienem zrobić pomocy!! :-o

nie masz klikać w New Game tylko dać PPM na server> connect i powinno ci się ładować jak w sa tylko obrazki z sa-mp i później powinien cisię CJ znaleźć przed napisem Vinewood i poczekaj do 30s i powinienienś znaleźć się w przymierzalni, jak nie bedziesz w niej to wybierz inny server

problem rozwiązany :wink:

jak to pobrać?

nie wiem nic tam nie pisze pobierz o co chodzi? :-k :-k javascript:emoticon(’:silly:’)

#Sillyjavascript:emoticon(’:-k’)

Think

Ale co chcesz pobrać :?: