GTA SA - multiplayer

Jakie multiplayera wybrać do grania w GTA SA? I skąd moge jakieś dobrego pobrać. Szukałem w googlach, ale totalnie ie wiem, którego wybrać.

ściągnij sobie SA-MP 0.1b narazie jest to najlepszy multi do sa, oczywiscie za pare dni ma wyjść MTA to pewnie wszyscy na niego pójda bo za dużo cheatoerów gra na SA-MP i gra nie ma sensu a tego multi możesz ściagnąć z http://www.gtasite.pl z działu san andreas>download>multiplayery

krzychu13

Radze dokładnie przeczytać jak instalować Multi do San Andreas ponieeważ jak żle,zainstalujesz możesz miec problemy techniczne z San Andreas… :wink:

Pax dzięki za informacje. A czy możesz mi dac mała instrukcję ajk grać przez tego multiplayera?

no grasz normalnie, jak go zainstalujesz wchodzisz w internet zakładka na dole, a nasteponie wybierasz któryś server dajesz prawy i connect, gdy ci się załaduje to masz CJ przed napisam Vinewood to czekaj jeszcze i powinienens się znaleźć w szatni wybierasz kolesia, wciskasz lewy shift i grasz, aby pisac musisz wcisnąc “t” i możesz pisac aby sprawdzić graczy walisz tab no i to chyba wszystko, jak ci wystąpi crash to sie tym nie przejmuj, każdy to może mieć niedługo ma też wyjść 0.1c to ma być to poprwaione :wink:

Tam koło zegara?

ej mam problem skad moge sciagnac samp01b-server

sciagnelem z tad ale nie wiem jak zainstalowac

Do głównego folderu z grą…i ściągnij sobie fixa do tego bo czasami są błędy :stuck_out_tongue:

Pozdro :stuck_out_tongue:

sa-mp server sie nie instaluje

to jest server do gry i możesz go mieć gdzie chcesz w swoim kompie

a żeby grac to ścigasz SA-MP 0.1b

http://forum.gta.free.fr/gtasa/multipla … ix-01b.zip a tu masz ta poprawke, jak by ci błędy wyskakiwały podczas odplalenia SA-MP

:o Dziwne…

Bo jak uruchamiasz sa-mp to musisz wskazac główny folder gry…

Jak ściągniesz sa-mp 0.1b to ściągnij sobie też ten fix poprawia błędy…

Z tąd…

Pozdro :stuck_out_tongue:

jak instalujesz sa-mp 01b to musisz wskazać foder z grą żeby móc zainstalować, ale jak stawiasz server to sie nie instaluje go