GTA SA - muzyka?

Witam.

aktualnie gram w GTA SA i wiem ze da sie do gry wsadzic swoja muzyke. wyglada na to ze wchodze do moich dokumentow - gta sa - user track. zdaje mi sie ze tam trzeba wkleic swoja muzyke. no i tak robie. tylko ze podczas gry jak ustawiam radio w samochodzie na utwory gracza to mi jakies gadanie “redaktora” z radia leci a nie moja muzyka.

wiec jak zrobic zeby wszystko dzialalo :?:

Dawno nie grałem w GTA, ale musisz w opcjach tam gdzie masz radio uaktualnić muzyke. Nie pamiętam dokładnie jak to się nazywało

C:\Documents and Settings\[NAZWA USERA]\Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks

Tutaj skopiuj skróty lub całe MP3ki ;]

no wlasnie napisalem ze tak zrobilem i to nic nie daje :o

wlasnie nie wiem czemu. wkleilem tam cale mp3 i nic. jak ustawiam w samochodzie zeby byly moje utwory to nic tylko jakies gadanie - totalny brak muzyki :frowning: i nie wiem co mam zrobic :frowning:

wchodzisz w opcje, muza user track i musisz cos tam kliknac zeby ci wyszukiwalo muze i dac on i wybierasz w wozku ten user cos tam i sluchasz, zreszta wejdż w google wpisz gta i na kazdej stronie o gta bedzie napisane jak dodawac muze

Dokładnie! Najpierw musisz wyszukać swoje MP3 :slight_smile:

Chyba można tylko WMA. :?

Nie bo ja sobie same skróty wklejałem do tego folderu i leciało jak przechodziłem na My tracks czy MP3 w pojazdach ;]

Wchodzisz w Opcje / Opcje dźwięku ‘coś tam’ radio i klikasz ‘skanuj piosenki gracza’ przeskanuje w 2 s. i już działa :smiley:

Tylko ja mam taki mankament i musze to robić za każdym razem gdy uruchamiam GTA SA :?

wlasnie juz wszystko zrobilem to co kazaliscie i juz dziala tylko ze wlasnie musze za kazdym razem robic to co Ty :frowning:

bo trzeba tak robić gdy uruchamia się sa nie ma innego wyboru

Tak jak napisał X-awier wgrywasz MP3(nie skróty tylko całe) do wybranego folderu(Moje Dokumenty/GtaSan Andreas/GTA user tracks czy coś tak) potem wchodzisz w grę ustawiasz w opcjach Scan User Tracks. Wcześniej możesz ustawić czy w czasie odtwarzania muzyki leciały reklamy, czy żeby muza leciała losowo albo po koleji. Jalepiej ustaw po koleji bo możę masz na reklamy oi to jest problem,

Jak coś tu masz link

http://www.gtaworld.pl/index.php?d=sa_muzyka

Może to być problem przy kilkuset mb piosenek. Można same skróty wklejać.

mam problem

też próbuje ustawić muzykę ale chyba mam

wybrakowaną grę bo nie mam takiego folderu

jak User Tracks.

Zainstalowałem ją na dysku D.

Powiedzcie mi co mam zrobić.

Dodane 18.02.2009 (Śr) 15:19

nie pisać bo już wyczaiłem