GTA SA myszka nie działa

Witam, mam pewnien problem. Myślę, że paru z was również taki posiadało. Chodzi oto, że właśnie zainstalowałem GTA SA z Rockstar Game Launcher. Gdy włączam samą grę, kolory robią się jakby ,zepsute". Nagle cały pulpit wygląda jakby miał 256 kolorów. Po tym widoku włącza się gra. W Menu myszka działa prawidłowo, lecz gdy wejde do gry, kolory robią się podobnie jak na pulpicie, brzydkie. Po pominięciu wstępu nie mogę poruszać kamerą, ponieważ gra reaguję, jakby tej myszki nie było, ale nie do końca… Gdy po wciśnięciu przycisku ESC, skieruję kursor w prawą stronę, kamera w grze zaczyna się obracać w prawą stronę. Szybkość kamery zależy od oddalenia kursoru od środka ekranu. Czytałem wiele artykułów i żaden nie pomógł. Dla wielu pomocny okazał się sposób, który polega na włączeniu menedżera zadań, po czym wybrać program gtasa.exe oraz ustawić kolagilację(?), na Procesor 0, albo zaznaczyć wszystkie dostępne. Niestety ja opcji ustawienia kolagilacji(?) nie mam.
Prosiłbym o pomoc :slight_smile:

Siemanko :slight_smile: pobierz sobie ten plik https://wrzucplik.pl/pokaz/1884926---7fdp.html rozpakuj go i dodaj do głównego katalogu z grą :slight_smile:

Wszystko zrobione to co napisałeś. Niestety nic się nie zmieniło, ani kolory, ani błąd związany z myszką.tak