GTA SA nie da się zainstalować żadnego pojazdu

(Irdo38) #1

witam mam taki problem bo w gta sa nie mogę podmienić żadnego pojazdu tzn podmieniam je i gta parkingiem i img toolem ale model nie zmienia sie dalej mam standardowego sultana robilem reinstal gry juz chyba z 5 razy i dalej to samo nie moge podniemic zadnego pojazdu prosze o pomoc :frowning:

(Hitm3n) #2
  1. Oryginał?

2. Gra ze Steam, czy z płytki instalowana BEZ Steam (robi to dużą różnicę, na Steamowej czystej nie wgrasz modeli, trzeba robić downgrade)?

3. Próbowałeś instalować przez SAMI (San Andreas Mod Installer)?

(Irdo38) #3

na tej wersji gta już nie raz instalowałem mody i działało ostatnio coś się porobiło i nie mogę podmienić żadnego pojazdu (inne mody działają np nowa pogoda)

(Hitm3n) #4

Spróbuj zamienić na inny samochód.

Ewentualnie, jeśli dalej będzie coś nie tak, przeinstaluj grę od nowa, możliwe, że podczas instalacji któregoś moda coś się porobiło z plikami gry.

Daj znać, czy coś da zainstalowanie via SAMI (wg mnie najlepszy program do modyfikacji GTA SA).

EDIT:

Wyświetla się jakiś komunikat przy instalacji, czy po prostu nie instaluje czy co?

(Irdo38) #5

SAMI nie dał rady a gta przeinstalowywałem z 5 razy

EDIT: instalacja moda przebiega pomyślnie w każdym programie (img tool, gta parking, sami) tylko nie ma żadnych jej efektów

(Hitm3n) #6

A próbowałeś instalować za jakiś inny samochód? Albo inny model wrzucić? Ja przykładowo nie mogę wrzucić samochodu żadnego za Emperora, bo się gra wywala.

(Irdo38) #7

teraz próbowałem zainstalować inny mod za inny pojazd i nic nadal nie widać zmodyfikowanego pojazdu tylko ten zwyczajny