GTA SA nie da się zainstalować żadnego pojazdu

witam mam taki problem bo w gta sa nie mogę podmienić żadnego pojazdu tzn podmieniam je i gta parkingiem i img toolem ale model nie zmienia sie dalej mam standardowego sultana robilem reinstal gry juz chyba z 5 razy i dalej to samo nie moge podniemic zadnego pojazdu prosze o pomoc :frowning:

  1. Oryginał?

  2. Gra ze Steam, czy z płytki instalowana BEZ Steam (robi to dużą różnicę, na Steamowej czystej nie wgrasz modeli, trzeba robić downgrade)?

  3. Próbowałeś instalować przez SAMI (San Andreas Mod Installer)?

na tej wersji gta już nie raz instalowałem mody i działało ostatnio coś się porobiło i nie mogę podmienić żadnego pojazdu (inne mody działają np nowa pogoda)

Spróbuj zamienić na inny samochód.

Ewentualnie, jeśli dalej będzie coś nie tak, przeinstaluj grę od nowa, możliwe, że podczas instalacji któregoś moda coś się porobiło z plikami gry.

Daj znać, czy coś da zainstalowanie via SAMI (wg mnie najlepszy program do modyfikacji GTA SA).

EDIT:

Wyświetla się jakiś komunikat przy instalacji, czy po prostu nie instaluje czy co?

SAMI nie dał rady a gta przeinstalowywałem z 5 razy

EDIT: instalacja moda przebiega pomyślnie w każdym programie (img tool, gta parking, sami) tylko nie ma żadnych jej efektów

A próbowałeś instalować za jakiś inny samochód? Albo inny model wrzucić? Ja przykładowo nie mogę wrzucić samochodu żadnego za Emperora, bo się gra wywala.

teraz próbowałem zainstalować inny mod za inny pojazd i nic nadal nie widać zmodyfikowanego pojazdu tylko ten zwyczajny