GTA SA nie działa po podmianie samochodów

Mam oryginalne GTA SA, po podmianie samochodów za pomocą IMG Toola gra się nie wczytuje do końca, zawiesza się przy ładowaniu paska. Wszystko robię dobrze tak jak trzeba, więc dlaczego gra nie chce działać ??

Może mod jest uszkodzony. Spróbuj inne jak dalej tak będzie to wina gry nie modów wtedy bym zainstalował na nowo na twoim miejscu jeżeli wciąż nie pomoże to już nie wiem.

Masz może kopie tych plików, które się edytowało? Pamiętam, jak się coś takiego stało, to trzeba było je przywrócić do poprzedniego stanu, bo inaczej reinstalka czekała.

Którą masz wersje gry, ja mam tą nową 2.0 i dzieje mi się to samo. Na wersje 2.0 nie działają mody, podobno jest jakiś sposób by to robić jednak trzeba podmieniać jakieś pliki w grze. Na www.gtasite.pl piszą o tym tylko nie pamiętam gdzie.

Najlepszym do aut jest gta parking przejrzysty i łatwy jeślimasz wersje v2 to jest patch na v1 i podmieniasz za pomocą gta parking max 10 aut bo bedzie wywalało. Aha i jeszcze by nie polonizować gry !!

Mam wersję 2.0 spolonizowaną. Potrzebuję sposoby na poprawną podmianę aut na tej wersji gry z polonizacją

niestety nie da się nic zrobić, można tylko odinstalować

ja też miałem ten problem, odinstalowałem, zainstalowałem, a tu LOL, ■■■? ZAPISY ZOSTAŁY! !!

Nie wiem jak to u was będzie ale u mnie się tak właśnie zrobiło.

Możesz też usunąć mody.

zainstaluj real cars for gta sa :)fajny mod, wszystkie samochody zmieni

Najpierw trzeba wersję 2.0 zmienić na 1.0 tym: http://grandtheftauto.filefront.com/file/GTA_SA_Downgrader_Patch;74661

Ja osobiście wgrywam mody programem San Andreas Mod Installer.

Ja miałem to samo, tylko że ja instalowałem przez GTA Parking po odinstalowaniu wszystkich samochodów/modów dalej nie działało (było to samo: pasek nie ładuje się do końca i się zawiesza) musiałem jeszcze raz zainstalować GTA SA

jak grałem w SA to też mi sie czasem tak robiło i zawsze instalowałem od nowa :frowning: