Gta sa obsada

kręce film za pomocą movie marker i nie chce sztuczych ludzi więc potrzebuje sporej obsadki np. ktoś głównym bohaterem itp. zgłoszeie posze składać w temacie

w realu chcesz zeby wiara sie kalachami nawalała?? yyy wszystko OK?

skąd weźmies tylu czarnuchów ??

pastą do butów ich pomalujesz ?? jak tak to musisz zamówić całego TIRA pasty do butów

:lol: :lol: :lol: powodzenia !!

A jak się skontaktujesz z osobami hętnymi. Przejedziesz pół polski żeby z kimś nakręic jedną scenę czy ten ktoś ma się sam nakręcic i wysłac ci film Emailem a ty zmontujesz???

zrobi międzynarodowy casting na odtwórców postaci z gry

  1. ja mogę zagrać SWEETA – > już lecę na solarium

ruszka :mrgreen: :mrgreen: Zaklepuje sobie rolę CJ :mrgreen:

lol ?? to bedzie kręcone w grze !!

ruszka , chyba w multiplayerze :?: Bo innej mozliwosci nie widze :lol:

no właśnie w multiplayerze !!

ruszka trzeba bylo odrazu pisac, a nie tu jakies cyrki robic :stuck_out_tongue:

Filmik chcesz: prosze bardzo - tylko moglbys jeszcze napisac co tak kto w ogole bedzie mial robic :?: Na czym ten Twoj filmik bedzie mial polegac. Moze jakis scenariusz - bo w szmirach udzialu nie biore :lol:

co myśleliście że to będzie na prawde ??? to w multi będzie jesteście mało kumaci :mrgreen:

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 11:40

bohater gry mieszka w china city (Las Venturas) ale wzywa go przyjaciel który mieszka w mieście Candabalas ( Los Santos ) w sprawie interesów. ostrzega żeby był ostrożny gdyż mafia przekupiła policjantów i pilotów i dogadali sie z gangami w Candabalas. bohater jedzie swoim wozikiem na lotnisko, wsiada do samolotu a w samolocie spotyka kolege z dawnych lat.

to frank conlins znany w Candabalas były gangster. nagle samolot atakuje wroga mafia. frank i główny bohater (carl handake) wyskakują z samolotu otwierają spadochrony i lądują na molo china city. płyną crowlem do Candabalas i chowają sie przed samolotem w lesie. nagle zaczynają gonić ich przekupieni policjanci łapią najbliższy motor i uciekają. carl odwozi franka do domu a potem chowa się w swoim.

to będzie odcinek pierwszy nazwa: przyjaźń

kombinuje nad następnym odcinkiem

A ile odcinków ma tam być?

38

Trochę dużo, wydaje mi się że będą naciągane po 10 :lol:

Ale ja też mogę zagrać CJ, ewentualnie kogoś innego.