Gta sa obsada

(Ruszka) #1

kręce film za pomocą movie marker i nie chce sztuczych ludzi więc potrzebuje sporej obsadki np. ktoś głównym bohaterem itp. zgłoszeie posze składać w temacie

(Dudas bad boy) #2

w realu chcesz zeby wiara sie kalachami nawalała?? yyy wszystko OK?

(Piotr 007) #3

skąd weźmies tylu czarnuchów ??

pastą do butów ich pomalujesz ?? jak tak to musisz zamówić całego TIRA pasty do butów

:lol: :lol: :lol: powodzenia !!

(baciany) #4

A jak się skontaktujesz z osobami hętnymi. Przejedziesz pół polski żeby z kimś nakręic jedną scenę czy ten ktoś ma się sam nakręcic i wysłac ci film Emailem a ty zmontujesz????

(Piotr 007) #5

zrobi międzynarodowy casting na odtwórców postaci z gry

8) ja mogę zagrać SWEETA -- > już lecę na solarium

(Krzychuu) #6

ruszka :mrgreen: :mrgreen: Zaklepuje sobie rolę CJ :mrgreen:

(Ruszka) #7

lol ?? to bedzie kręcone w grze !!

(Kkorniak) #8

ruszka , chyba w multiplayerze :?: Bo innej mozliwosci nie widze :lol:

(Ruszka) #9

no właśnie w multiplayerze !!

(Kkorniak) #10

ruszka trzeba bylo odrazu pisac, a nie tu jakies cyrki robic :stuck_out_tongue:

Filmik chcesz: prosze bardzo - tylko moglbys jeszcze napisac co tak kto w ogole bedzie mial robic :?: Na czym ten Twoj filmik bedzie mial polegac. Moze jakis scenariusz - bo w szmirach udzialu nie biore :lol:

(Ruszka) #11

co myśleliście że to będzie na prawde ??? to w multi będzie jesteście mało kumaci :mrgreen:

Złączono Posta : 27.06.2007 (Sro) 11:40

bohater gry mieszka w china city (Las Venturas) ale wzywa go przyjaciel który mieszka w mieście Candabalas ( Los Santos ) w sprawie interesów. ostrzega żeby był ostrożny gdyż mafia przekupiła policjantów i pilotów i dogadali sie z gangami w Candabalas. bohater jedzie swoim wozikiem na lotnisko, wsiada do samolotu a w samolocie spotyka kolege z dawnych lat.

to frank conlins znany w Candabalas były gangster. nagle samolot atakuje wroga mafia. frank i główny bohater (carl handake) wyskakują z samolotu otwierają spadochrony i lądują na molo china city. płyną crowlem do Candabalas i chowają sie przed samolotem w lesie. nagle zaczynają gonić ich przekupieni policjanci łapią najbliższy motor i uciekają. carl odwozi franka do domu a potem chowa się w swoim.

to będzie odcinek pierwszy nazwa: przyjaźń

kombinuje nad następnym odcinkiem

(Dudas bad boy) #12

A ile odcinków ma tam być?

(Ruszka) #13

38

(Mafioz09) #14

Trochę dużo, wydaje mi się że będą naciągane po 10 :lol:

Ale ja też mogę zagrać CJ, ewentualnie kogoś innego.