GTA SA problem

mam zainstalowana juz gre napocztadku wszytko ladnie gra ale jak pogram ok 5 min to gra sie wylacza i wykakuje okienko wysylaj i niewysylaj (wiecie pewnie o co chodzi) mam direxa 9.0 krte graficzna grforce 4. Od czego to sie tak moze robic prosze o pomoc bo sie nie da grac a est /cenzura/ gierka z gory dzieki

prawdopodobnie masz nielegala 8) i wypada kupić grę oryginalną wtdy nie bedziesz miał kłopotów :x

I tu jest problem bo mam orginał :? chrzestny mojego brata mieszka w USA i mój brat miał tydzien temu urodziny i on(chrzestny brata) przysłał mu GTA SA jako prezent. Wczym moze tkwic problem ? bo troche głupio odesłał gre z powrotem i powiedziec ze nie działa

tez mam to samo a mam mx440 wiec jest to wina karty ale ja niedługo zmieniam na radka 9550 wiec problem zniknie :slight_smile:

ja tez mam geforce 4 mx440 :? wiec jedyne co mi zostalo to wymienic karte ??

na niektorych GF4 mx 440 dziala gra a na niektorych nie …raczej wymiana .

a moze pomoga nowsze sterowniki??

nie, ja wszystkich probowałem. Nowy Radek 9550 245 zł Sapphire 128 MB 128 BIT :slight_smile:

Ja uważam, że zmiana sterowników powinna pomóc, nie zapominaj, że gra potrzebuje DirectX 9c, wcześniej napisałeś że masz 9, musi być 9c. Jeżeli dalej nie będzie działało to proponuje udać się na fora poświęcone samej grze np. na http://www.gtasite.pl - tam na pewno będzie ktoś z tym samym problemem.

P.S. Ile masz RAMu??

mam dx9c ramu 512 DDR wiec teoretycznie powinno chodzic

mozesz miec bog wie jaki directx ale ta karta w pelni go nieobsluguje !!

najlepsze rozwiazanie na tej karcie to dopiero sobie pograsz ,ja ja mam i ja podkrecilem i szok pracuje na ustawieniach radka 9600 polecam.

teoretycznie…ja uwazam ,ze raczej ta karta jest bardzo slabiutka…(geForce)

GeForce4 MX bliżej do GF2 niż do GF4 Ti na którym gra chodzi na maxymalnych detalach i zero przycinek. :slight_smile: A co do DX, to sprawdz jakiego sprzetowego DXa wymaga GTA:SA i sprawdz np: w programie Everest, jaki jest na karcie.

Weżciw wszyscy przestańcie macie skomane kopie ja mam geforc4 mx440 i mi działa beż zarzutu, san andreas nawet ruszyło u mojego kuzyna co ma geforc2 mx400. :?

A mnie na Zintegrowanej i chodzi plynnie :stuck_out_tongue: wiec u kolegi powinno chodzic na pewno :wink:

U mojego kolesia a GF2 mx400 chodzi bardzo ładnie. On na urodziny (za tydzień) ma zamiar mi kupić San Andreas a ja mam GF4 mx440 zobaczymy czy pójdzie (mam nadzieje ża tak) a jak nie to wymiana grafy

no to tylko tym co mają 2MX i 4MX pogratulować a tym co niechodzi min. mi pozostało zmiana karty - ale to ma i tak swoje plusy bo na mx to ja nie chce wiedziec jak GTA SA wygląda a na radku 9550 to smiga na MAX wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :slight_smile: