GTA SA - problemy ze zleceniem

Witam - mam pewien problem w gta sa - wykonałem już koło 35 misji - ostatnią jaką wykonałem to ta w które trzeba wpaść na imprezke między 20 a 6 rano - w czasie imprezki gang fioletowych atakuje naszą “baze” - po odparciu ataku mam pisje passed i jest wszystko ok - tylko jest problem bo nie mam skąd brać zleceń - na mapce nie mam już nigogo z zeceniodawców na misje - co robić ???

Pozdro.

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=390&PT=0

no ten link dużo nie mówi - opisuje tylko zadania i ogólnie gre- a zadania można wykonać w różnych kolejnościach. -i nie wpsomnaja nic o nowych zleceniodawcach ;(

ale thx

To jest poradnik do pobrania, ale płatny. Opisuje wszystkie misje, więc mówi dużo :wink:

Ja miałem tak samo tylko, że mogłem jeszcze wykonac misje Cesara. Może to nie jest typowa misja bo to tylko wysci ale po tym mogłem wypełniać kolejne misje. Poszukaj na mapie CV, może będziesz miał jak u mnie. :slight_smile:

A ja już zrobiłem all, wyścigi, misje (nawet CV i dla pana ‘?’ :D), zostało mi tylko lotnisko (zje… misja) i jakiś znaczek $, chyba dla Triady :|.