GTA SA - przestawia odświeżanie na 60 Hz

Witam, mam GTA SA, gdy włączam grę monitor się ustawia na 60 Hz, jak tylko wyjdę 85 Hz. W innych grach jest wszystko OK, tylko przy GTA SA.

Proszę o pomoc z góry dziękuję. :smiley:

Może tylko obsługuje 60Hz, jak tam mam i nie widzę różnicy między 75 czy 60, i przynajmniej już mi nie wyświetla się że trzeba ustawić na 60Hz.

Tylko ja nie mam monitora LCD, nie da się coś z tym zrobić ?? Zagram 10min i oczy chce mi wypalić :o

Ja mam 85 Hz i oczy mnie nigdy nie bolą(a mam CRT)…co do twojego problemu zainstaluj patcha 1.1 :smiley:

:arrow: SA Patch 1.1

Jaką masz kartę graficzną i system?

Karta graficzna: Nvidia 8600 GT

Windows XP SP 2

Sprawdze z patch 1,1

To dodaj ten wpis do rejestru http://www.softwarepatch.pl/plik/2240/2 … _20.html,a w opcjach sterowników do karty graficznej pojawi Ci się dodatkowa zakładka gdzie można ustawić wymuszoną częstotliwość odświeżania monitora dla konkretnej rozdzielczości.Tylko jeżeli masz nowy panel sterowania NVIDIA to najpierw zmień go na stary zmieniając dwie wartości w rejestrze.Start—uruchom—regedit—HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NvCplApi\Policies i zmień ContextUIPolicy i TaskbarUIPolicy z 2 na 1,a dopiero później dodaj wpis.

podczas wgrywania patcha 1.1 taki błąd się pokazuje:

gtasaey8.th.png

W dniu 15.06.2008 , o godzinie 11:48 został dopisany post przez gregoryfx

hevet , zrobiłem tak jak napisałeś ale zakładka nigdzie mi się nie pokazała, wszystkie programy (nie) w grze (nie). Rejestr przeniosłem tam gdzie zainstalowałem grę i wpisałem do rejestru. Gdzie ta zakładka powinna się pokazać ??

a48022f0987dd10am.jpg

A wogóle gra oryginalna :>

W jakiej rozdzielczości grasz? Podaj zakres częstotliwości odświeżania pionowego i poziomego monitora, to dam Ci odpowiedni sterownik, który rozwiązuje problem z refresh rate raz na zawsze we wszystkich grach. Dane monitora możesz sprawdzić w instrukcji obsługi lub Evereście (ekran\monitor).

hevet , bardzo dziękuje :smiley: ustawiłem i działa na 85 Hz :smiley:

Dziękuję Bardzo, teraz będę grać.

Pozdrawiam.

W dniu 26.06.2008 , o godzinie 13:31 został dopisany post przez gregoryfx

Witam, chciałem przywrócić na nowy panel, wpisałem w rejestrze 2 ale nadal jest stary co zrobić…