Gta sa restart

Witam.

Mój problem polega na tym ze kiedy wyłączam Gta SA restartuje mi sie komputer a u mojego kolegi nie.W czym jest problem plz o odp.

problem w tym ze pewnie masz pirata :roll:

podaj konfigurację sprzętową i więcej informacji :!: :!:

:x

Mi sie czesto wiesza i sam musze robic restart kompa,ale sie tym nie przejmuję

Mam oryginal hmm. ael jak klikam quit to sie restart robi a u mojego kumpla nie. Athlon 1800 radeao 9000 512 ram gra chodzi bez zaciacia

a co wy z tymi piratami co odsylacie wszystkich do Ameryki po ta gre ,przeciez w niemczech tez juz jest !!

U kumpla instalujesz z tej samej płyty???

Może chodzi poprostu o to, że u Punsishera po kliknięciu quit robi się restart au jego kumpla nie. Mogą mieć osobne płytki. Nie sądzcie wszystkich że wszyscy są piratami do diaska :D:D

Z tej samej plyty mu instaluje.No ale to wnerwiajace jest jak po kazdym zagraniu komp mi sie restartuje:/

No więc piracisz niestety. :frowning:

Jest to nielegalne.

No wszystko zależy od tego czy kolega gierkę u siebie na komputerze zostawił czy ją odinstalował.

Nie posadzajmy tak pochopnie.

To może być wina zasilacza. Sam mam tony’ego hawka Underground 2 i też przy wychodzeniu z gry restart. Oczywiście gra oryginał. Tak samo drukarka. Włączy się a czasami przy wyłączaniu komp się restartuje. Wątpie żeby to był pirat. Sprawdź zasilacz.