Gta sa się zawiesza od modów. :(

Cześć mam problem z Gta sa.
Mam po wgrywane mod do cleo i podmienione pliki w z modelami w gta3.img itd.
Gdy odpalam grę menu wszystko ok ładuje save wszystko ok przejadę się samochodem tak ok 5 min i nagle alerert.
Program gta sa.exe przestał odpowiadać itd.
Odpalam jeszcze raz kawałek się przejadę to samo.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu bez konieczności usuwaniu modów.
Z góry dziękuje.

Oryginalna gra? Widać, że problemy są po zainstalowaniu modów.

Korzystasz z CLEO 3 czy 4?

Jeśli z trójki to polecam na przesiadkę na czwórkę, bo trójka może crashować.

Jeżeli mody “poprawiają grafikę” to może być konieczność przesiadki na nowszy sprzęt lub…zmniejszenia jej jakości. :wink:

z płyty od kolegi xdd 1.1v

cleo 4

nie korzystam z modów graficznych z shaderami więc daje rade w 30-60 fps.

Może macie jakiś patch który ustabilizuje grę czy coś.

Regulamin :wink: Z płyty od kolegi, to takie mało legalne. A odnośnie stabilizacji, sama zawartsc płyty może być problemem - mody są przygotowywane pod grę nie cracki wypalone z sieci.

1 polubienie

Gra czysta z empika więc problemu nie powinno być.
Miałem też z empika ale płyta 2 się zepsuła i pożyczyłem więc w połowie moja sorry że nie napisałem tego.

OK, kopia zapasowa chyba się mieści w licencji. Co do moda, czy wersja gry jest zgodna z tą wymagana w modzie? Często jest tak, że jeden patch za dużo lub za mało miesza…

Ten problem występuje w dowolnym miejscu - dowolnej lokalizacji w grze? Czyli np. po 5 minutach stania bezczynnie w kryjówce nadal się wywala? Mało informacji i ciężko stwierdzić.

Więc tak mody są zgodne z wersjami a błąd wyskakuje podczas jazdy po mieście czyli tak jakby tekstury się crashowały.
Sorry że tak późno odp.

Zrób test. Przeinstaluj grę i sprawdź bez mod czy masz to samo też.

Bez modów jest ok.
Zawsze było ok nawet nie będę reinstalki robił bo przechodziłem już 4 raz gta sa.
:slight_smile:

To ja nie wiem, po co kombinować, jak coś działało wcześniej dobrze.

mody poprawiają grę bo dodają wiele rzeczy których nie ma w podstawce.

np. losowe crashe, dla podniesienia poziomu adrenaliny :wink:

Z tego co mówisz błąd jest w samym modzie, może to być wszystko: zaszyty trojan lub zapętlona instrukcja… Wydaje mi się, że najlepiej napisz do autora moda i opisz mu problem. Przy czym… jeże jednocześnie masz kilka modów to problemem może być np. brak zgodności, tzn. mod a chce by w danym miejscu był bank, mod b szpital, biedna gra głupieje i crashuje :wink:

Albo gra się nie lubi z modami. :wink:

pewnie jakies krypto sie kopie czy cos