GTA SA - Spełnione wymagania i mało FPS?

Witam. Otóż mam problem z FPS’ami w GTA SA. FPS’y się utrzymują na 30, mam mody na fps choć i tak nie pomaga… Co zrobić? (wirusów nie mam, komputer po formacie.)

11777839384383252776.png

W SA jest limit fps ustawiony na 30, być może karta też nie daje sobie rady, nie napisałeś jaką masz kartę…

Zainstalowałeś sterowniki od płyty głównej i od karty grafiki ?

Przecież 30 to płynny obraz więc po co Ci wiecej ?

@sadaj72

Radeon X800 GTO 256MB DDR3

@michalj82

Od karty graficznej sterowniki mam zainstalowane z płyty zakupionej wraz z kartą graficzną.

Od płyty głównej? nie mam.

@antifero

30fps to płynny obraz? spadają mi te fpsy do 10+ - 30+ na 800x600… i wszystko powyłączane i na LOW.

Sterowniki od karty graficznej z płyty są już nieaktualne. Użyj tego: http://www2.ati.com/drivers/auto/amddriverdownloader.exe

Co do płyty głównej to odpal program CPU-Z i w zakładce Motherboard będzie podana nazwa i model twojej płyty głównej. Wejdź na stronę producenta, pobierz i zainstaluj sterowniki do swojej płyty głównej.

Po zainstalowaniu sterowników od karty graficznej miałem problemy, że nie są aktualne, najnowsze, coś w podobie itp, itd. Oczywiście logo, i większość się pozmieniała, ale musiałem też zaaktualizować poprzez menadżer urządzeń z mojej płyty karte graficzną też, i są tak jakby te nowsze sterowniki, + jakieś części z mojej płytki.

Ok, co do płyty głównej zaraz dam znać.

Menu -> Options -> Display setup -> Advanced

Ustaw Frame limiter na Off

gta_sa.exe ma domyślnie hardcoded limit 25 FPS, jesli włączony.

Napisałem, że mam wszystko na low, czyli także frame limiter wyłączony. :wink:

Co do płyty głównej mam problemy z otwarciem pliku instalacyjnego. Wyskakuje, że moge nie mieć uprawnień do otworzenia itd, itp.

Prosze o podanie linku do sterowników płyty głównej ASROCK K7S8X 3.0.

Dodane 28.12.2011 (Śr) 18:13

To będzie ktoś w stanie mi pomóc z FPS’ami? ; >

http://www.asrock.com/mb/download.asp?M … R3.0&o=All

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

To wyskakuje po pobraniu. Jestem na koncie administratora, zapora wyłączona.

Uszkodzony dysk, błąd w pobranym pliku, błędy w uprawnieniach na koncie… itd.

To może być wszystko, ale jeżeli problem dotyczy systemu to zwykle najszybszym sposobem jest reinstalacja lub wczytanie backupu (o ile ktoś robi) :stuck_out_tongue:

@sadaj72

Ale to jest jedynie i wyłącznie tylko problem z tym plikiem, z każdym innym jest ok. A poza tym co mają sterowniki od płyty głównej do fps’ów? :wink: pytałem informatyka i stwierdził, że jego zdaniem to nic nie pomoże.

Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły co do FPS?