GTA SA Sterowniki

Wiem, że to już było, ALE usunąłem właśnie wszystko co związane z ATI i mam prośbę do każdego kto ma jakiegoś Radka, a najlepiej 9200 i działają mu minigierki w SA (bilard, koszykówka, gierki w automatach), niech poda na jakich jedzie sterach! :frowning: A git by były jeszcze linki do nich. Instalowałem te co dostałem z kartą, po odpaleniu GTA mam Bluescreen :confused: help

ja mam na radku 9550 najnowsze i działają bez zarzutu

http://www2.ati.com/drivers/5-6_xp-2k_d … _23864.exe

To są Catalysty… (o ile się nie mylę :shock:) a masz całe postacie (nie znikają ich części w cut-scenkach)? Bo jeżeli tak to tylko z Radkiem 9200 jest ten problem, że nie działają minigry…

u mnie jest wszystko OK, może jeszcze spróbuj OMEGI

http://www.rage3d.de/downloads.php?kate … =114457042

Właśnie chodzi o to, że miałem jakieś stery i nie było postaci, ale all działało, tylko nie wiem jakie to były :frowning:

ja mam zainstalowane 5.5 bo na 5.6 wywalał mi błąd :stuck_out_tongue:

A jaka karta i cz chodzą te minigry?

moja karta to radeon 9550 a co do mini gierek to chodzą bez zadrzutu :stuck_out_tongue:

A ja mam Radka 9200 i tak nie jest :frowning:

mi na radku 9200 wywala błąd jak wchodze do dyski a mini gerki działąja poprawnie jednak niewidze poprawnie postaci ;/

:roll: Jakie masz stery :shock:

Ja mam Radeona 9250 postacie wyświetlają się prawidłowo, mini gierki także, ale mam taki problem, że w nocy ściany domów są zielone, podejdę kawałek bliżej zmieniają sie na fioletowe, tak samo mam w tunelach. Czy to wina sterów?

a kreciłeś moze coś karte? i jakich sterów używasz?

Karty nie kręciłem.

Gdzie się sprawdza, jakie mam sterowniki ? :oops:

na pulpicie naciśnij prawy przycisk myszy właściwości - ustawienia - zaawansowane - karta - właściwości - sterownik i tam masz napisane jaka wersja jest zainstalowana i jaka data tego sterownika :wink:

Mi śmiga na najnowszych catalystach (a mam radka 9600pro), jakby coś nie tak, to downgrade do 4.9, na nich działa najlepiej.

u mnie działa mam radka 9250

pczytaj do konca temat tu chodzi o sterowniki a nie o karte graficzną :stuck_out_tongue: