GTA:SA vc GTA:VC

Teraz wszyscy sa pod magia Gta;SA, ale czy jest lepsza o GTA VC. Gta;SA ma dużo nowych bajerów w grze, nowych samochodów i inny klimat, można jezdzic rowerem, pociagiem tranwajem itd ale czy napewno jest lepsza od gta vc. Gta Sa brakuje tego co było w Gta VC. Czy niechcieliscie by znowu pograc T.V w iebieskich dzinsach i hawajska koszulka. GTA; VC miala klimat mafi coś sie działo byłes sam sobie szefem. A w gta ;sa ciagle wykonujesz zadania od kogos nie ma klimatu mafi i nic w tym stylu.

No to nie jestem sam. :slight_smile:

Poprostu tęsknię za VC. Podobnie jak Tobie, wydaje mi się że tam był lepszy klimat. Nie było tylu zbędnych bajerów i wogole.

Nie wiem, może muszę się przyzwyczaić do SA. Mam dopiero 20% gry.

Ja san andreas ukonczyłem gra jest git.

Ciekawe czy jest jakis mod co zmienia Gta:Sa na bardziej podobna do GTA;VC

GTA 3 the beast, Rulezzz i wogule zajefajna 8) :stuck_out_tongue:

Co tutaj dużo mówić GTA:SA Niewypał :smiley:

Mi bardziej podoba sie Sa od Vice city ;] Ale domyślam, sie co czujecie tęskniac za klimatem. Podobnie ja mam jeśli chodzi o Gta 3 a Vc. Gdzie bardziej podoba mi sie 3. Mam do niej największy sentyment.

Też mi sie podoba, jednak - nie mozna wchodzić do budynków, policja tylko Ciebie ściga. Takie rzeczy powodują, że majbardziej wole SA :d

LECZ, nie długo ma sie pojawić LS ;] na konsolke :smiley: Powróci sie do szarego miasta, ;] z nowymi misjami :smiley:

VC miało bardzo kiczowaty klimat, bleh :confused:

Ale za to jakby mogli jeszcze raz oddać ten brudny, wielkomiejski klimat z GTA III, o, to by było świetnie :slight_smile:

Ale jednak taki ogrom możliwości, świetnie oddane miasta i tereny pozamiejskie (sw33t!) przyciągają do SA :slight_smile:

LC- od tego sie zaczeło 3 wymiar gta jak nie uważać jej za najlepsza

VC- kolejna cześć mająca dobry klimat oraz jeszcze lepszą oprawe graficzną

SA- uwieńczenie trylogi, totalna ekspansywność na wszystkie kierunki rozgrywki.

Ja tak widze GTA nie może byc pomiędzy nimi walki bo wszystkie częśc na swój czas były przebojami a i nadal są fani którzy grają we wszystkie części.

hmm trudno powiedzieć ale raczej SanAndreas :smiley:

Najlepsze części według mnie to GTA 3 I San Andreas. Jakoś nie lubie Vice, ale grałemw nią.

Dla mnie żadna wersja GTA się nie podoba. To coś jak rozbudowany Postal.

Łatwa, bezsensu fabuła, no i grafika nie powala na kolana. Już przed premierą byłem pesymistycznie nastawiony i długie godziny nad grą tego nie zmieniły i nie znieniął. Jest kilka fajnych, śmiesznych rzeczy. Naj bardziej mi sie ( z tych rzeczy ) podoba jak podchodzisz do jakieś kobiety i walisz jej z sierpa (sierpowego) za chwilę podchodzi smerf i go też posuwasz. I można się przyczepić co do realizmu i błędów.

POZDRO :twisted:

Gta San Adreas THE BEST :smiley:

Cieżko mi tu paralelizować, gdyż miałem okazję grać tylko w GTA : VC.

Już na początku GTA : SA zawiodła swoją ceną, no i oczywiście ciągle przedłużającą się datą premiery. Gra, jak każda, ma wiele niedoróbek i bugów, m.in. te wariujące TIR-y :wink:

Moim zdaniem jest najlepsza Gta San Adreas :!:

Vice City jest super, niemniej jednak wolę San Andreas :D.

Jeśli chodzi o SA to mi się nie podoba że steruje się czarnym człowiekiem.Lepiej by było gdybyśmy na samym początku sami mogli sobie stworzyć postać.Także grafika mnie nie zachwyciła.Tak wszyscy przed premierą gadali że taka świetna grafika a jak widac jest bardzo podobna do VC.

A co byś chciał więcej po takich wmaganiach sprzętowych?

Jak dla mnie SA jest lepsze od VC, ale VC mialo to coś…

Mogli się bardziej postarać :smiley:

ja tam mówie ze w sandreas wkurz mnie troche kamer skrecasz samochoddem i nic nie widzisz no i na gf2 troche sie grzybąco gra i z motorami również sie nie wysilili brak nowych skóterów crosow a sterowanie quadem… a tak wogule to ta ankieta jest zbędna wiadomo coraz lepsze bedą gry z czasem