GTA SA w sieci

mam taki problem gram w gta w sieci przez program SA-MP 2.1 wchodze w serwer i zamiast domów i ulic to mam mam pustke tylko widze samochody i ludzi innych i moge grac ale terz na jakis czas na jakies 10 sekun sie zatnie i gram dalej a dopiero po jakims czasie sie pojawiaja domy i ulice a nie powinno sie tak dziac czemu tak jest moze ktos pomóc???

parametry mojego kompa

Typ procesora Intel Celeron, 1700 MHz (17 x 100)

NVIDIA GeForce4 MX 440 (64 MB)

256 ram

Temperatury w spoczynku

Płyta główna 36 °C (97 °F)

Procesor 46 °C (115 °F)

Seagate ST380011A 39 °C (102 °F)

a czy przy normalnej grze jest normalnie??

a czy przy normalnej grze jest normalnie??

tak wszystko jest w porzadku… W GRZE JEST NORMALNIE TYLKO W GRZE W SIECI TAK SIE DZIEJE … :/:confused: JAKA MOZE BYC TEGO PRZYCZYNA ??

grafika może nie wyrabiać z randerowaniem obiektów :wink: pzoa tym, może to być wina SA-MP… czyżby wersja beta?

wersja 2.1 a temp procka moze miec na to wpływ>>>>>>>???

dzioszek temperatura Twojego procesora jest dobra - nie jest wysoka.

Temperatura w w tym przypadku nie gra roli.

PS

moze wlacz opcje limitera klatek. Bo karta slaba nawet bardzo i moze nie nadarza.

Moim zdaniem to wina sa-mp 2,1sciągnij lepszą wersję może będzie lepiej.

Sa-mp

używam tej wersji SA-MP to samo jest…

a czy czasem nie instalowałeś jakich dodatkowych aut/budynków/map nie podmieniałeś textur ani nic w tym stylu w gta sa? Jeśli to robiłeś to wszystko odinstaluj tak aby było tak jak w oryginale bez dodatkowych bajerów.

no mam zainsatowane duzo pojazdów ;/ w gta Sa SP

To je odinstaluj ewentualnie jak nie da się/ nie umiesz lub ci sie nie chce przeinstaluj grę i po kłopocie. daje ci 100% pewności że pomoże.

dzięki za pomoc problem rozwiązany :):):slight_smile:

a Skąd sciągnołes tą wersje wyslij link??

http://www.sa-mp.com/files/samp-server-0.2.1-win32.zip